2024. április 27, szombat - Zita

Magabiztos győzelem az első hazai meccsen
2017. Január 15. 16:22, vasárnap | Helyi

Szombaton itthon játszotta idei első hazai bajnoki mérkőzését a VBW CEKK Cegléd,

A harmadikat is bezsákolták a lányok
2016. December 03. 07:00, szombat | Helyi

A női kosárlabda Európa-kupa negyedik fordulójában csütörtök este a CEKK hazai pályán fogadta a litván Hoptrans-Sirenos csapatát.

Nagyot küzdöttek a lányok
2016. November 15. 11:29, kedd | Helyi

A CEKK vasárnap este a Sopront fogadta a női kosárlabda NB I 8. fordulójában.

A legnagyobb favoritot is legyőzte a CEKK
2016. November 08. 17:02, kedd | Helyi

A női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján újabb bravúr győzelmet aratott a CEKK.

A CEKK végérvényesen feliratkozott Európa kosárlabda térképére
2016. Október 28. 13:00, péntek | Helyi

A Ceglédi EKK első Európa Kupa csoport mérkőzését Litvániában, Kaunasban játszotta csütörtök este.

Lenyomtuk az oroszokat
2016. Október 08. 18:22, szombat | Helyi

A ceglédi csapat fennállásának első Európa-Kupa selejtezőjét hazai pályán játszotta csütörtök este. 9-0-ás rohammal kezdett a CEKK és a vendég Jenyiszej csak az 5. percben tudta megszerezni első pontját.

Hazai bravúrral kezdte a CEKK a szezont
2016. Október 01. 16:00, szombat | Helyi

A női kosárlabda bajnokság nyitó mérkőzésén a CEKK a DVTK-t fogadta péntek este a Gál József Sportcsarnokban.

Fennállásuk legsikeresebb szezonját zárták az Elefántkölykök
2016. Április 25. 16:22, hétfő | Helyi sport

A pénteki hazai mérkőzésével véget ért a Ceglédi EKK idei bajnoki szezonja a női kosárlabda NB I.-ben.

Magabiztos CEKK győzelem
2016. Április 13. 16:00, szerda | Helyi sport

A női kosárlabda NB I. 5-8. helyéért vívott párharcában vasárnap a Ceglédi EKK hazai pályán fogadta a Szekszárd csapatát.

Szép skalpot szereztek szombaton az Elefántkölykök
2016. Április 04. 15:30, hétfő | Helyi sport

A Női Kosárlabda NB I negyeddöntőjének második mérkőzésén szombaton a Ceglédi EKK volt a Győr házgazdája.