Ceglédről a csúcsra
2021. Szeptember 07. 19:27, kedd | Sport

Lőrincz Tamás olimpiai aranyéremmel koronázta meg a pályafutását
2021. Augusztus 03. 13:43, kedd | Sport

Lőrincz Tamás olimpiai bajnok lett a kötöttfogású birkózók 77 kilogrammos kategóriájában a tokiói játékokon, miután a keddi döntőben 2-1-re legyőzte a kirgiz Akzsol Mahmudovot.

Világbajnok lett Lőrincz Tamás
2019. Szeptember 18. 13:40, szerda | Helyi

Olimpiai kvótát szereztek a Lőrincz fivérek
2019. Szeptember 16. 21:05, hétfő | Helyi

A Honvédhoz igazoltak a Lőrincz testvérek
2018. Január 15. 21:04, hétfő | Helyi

Hivatalossá vált, hogy az olimpiai ezüstérmes, háromszoros Európa-bajnok, kétszeres világbajnoki bronzérmes Lőrincz Tamás, valamint az Európa-bajnok, kétszeres vb-bronzérmes, olimpiai ötödik helyezett Lőrincz Viktor 2018-tól a Budapesti

Lőrincz Tamás bronzérmes
2017. Augusztus 22. 09:49, kedd | Helyi

Lőrincz Tamás is megnyerte helyosztóját, így három bronzéremmel zárta a magyar kötöttfogású válogatott a párizsi birkózó-világbajnokág hétfői nyitónapját.

Lőrincz Tamás elődöntőben
2017. Augusztus 21. 16:15, hétfő | Helyi

Lőrincz Tamás és Korpási elődöntős, Lőrincz Viktor kikapott

Lőrincz Tamás bronzérmes Lengyelországban
2017. Július 18. 13:43, kedd | Helyi

Hármas nemzetközi versenyt rendeznek a lengyel fővárosban, Varsóban, ahol Magyarország a bevethető versenyzők közül a legerősebbeket küldte szőnyegre a hétvége folyamán.

Harmadik helyen zártak a Lőrincz fivérek
2017. Június 13. 15:07, kedd | Helyi

Hétvégén a felnőtt válogatott keret Grúziában a 2017. évi Tbiliszi Nagydíjon vett részt, utánpótlás csapataink pedig Miskolcon álltak szőnyegre.

2016. Április 17. 16:03, vasárnap | Helyi sport

Lőrincz Tamás megnyerte a nagybecskereki versenyt - Lőrincz Tamás olimpiai kvótát szerzett a kötöttfogásúak 66 kilogrammos súlycsoportjában a szerbiai Nagybecskereken zajló európai birkózó kvalifikációs viadalon.