2024. április 26, péntek - Ervin

A negyedik győzelem
2013. Október 15. 21:39, kedd | Helyi sport

Az NB I kilencedik fordulójában a néhány perc kivételével végig vezető Cegléd biztos győzelmet aratott az ország legjobb junior korú játékosait felvonultató korosztályos válogatott ellen.

2013. Október 06. 21:12, vasárnap | Helyi sport

Az NB I hetedik fordulójában az osztály másik Pest megyei csapata, a Vác látogatott Ceglédre. Az első félidei hat gólos előnyből a végére kettő megmaradt, így sikerült megszerezni a második győzelmet.

Elszalasztottuk...
2013. Október 03. 11:41, csütörtök | Helyi sport

Orosházára utaztak a kézisek

A hajrá döntött...
2013. Október 01. 14:56, kedd | Helyi sport

Az NB I ötödik fordulójában nem sikerült újabb pontokat szerezni, érvényesült a papírforma.

Nyerhetünk Gyöngyösön?
2013. Szeptember 25. 17:20, szerda | Helyi sport

A férfi kézilabda NB I. 5. fordulójában 28-án szombaton Gyöngyösre látogat a Ceglédi KK SE.

Az első győzelem
2013. Szeptember 21. 10:39, szombat | Helyi

Az NB I negyedik fordulójában - pénteken – az osztály egyik újonca, a Mezőkövesd csapata látogatott Ceglédre. A bajnokságban még pont nélkül álló együttesek mérkőzésén a ceglédiek diadalmaskodtak a második félidőre elfáradó ven

2013. Szeptember 11. 22:12, szerda | Helyi sport

Az NB I második játéknapján a Tatabánya látogatott városunkba. Nagy küzdelemre volt kilátás, hiszen a „bányászok\" az előző bajnoki évben csupán egy góllal dobtak többet a ceglédieknél. Akkor 26-27 lett a végeredmény. Most a vendé