Városlista
2026. április 29, szerda - Péter

Hírek

2013. Október 01. 14:56, kedd | Helyi sport
Forrás: ceglédhandball

A hajrá döntött...

A hajrá döntött...

Az NB I ötödik fordulójában nem sikerült újabb pontokat szerezni, érvényesült a papírforma.

Gyöngyös-Ceglédi KKSE 33-26 (13-14)

Cegléd: Bartucz, Bősz (kapusok), Varga 1, Dengi 1, Lászlai, Hódi, Vujovics, Csőke, Perisics 3, Lepsényi 1, Takács 7, Antal 3, Pocsai 3, Bíró 7

A találkozó történéseit az edző Kökény István elevenítette fel: „ A véghajrára nem maradt az erőből, amikorra már kiütközött az addig óriásit küzdő fiúkon a fáradtság. A hazai pályán győzelemre esélyes gyöngyösiek csak a hajrában tudták biztosítani sikerüket. Sajnos 21-21 után két lerohanó támadást nem sikerült gólra váltani, majd további három akciónál taktikai hibát vétettünk, melyeket könyörtelenül kihasználtak a hazaiak."

Utánpótlás csapatok eredményei:

ifjúsági: Gyöngyös-Cegléd 43-34 (15-23!)

Góldobók: Szuhányi 11, Bugyi 7, Apró 7, Szilágyi 3, Eszeki 3, Imregi 2, Müller 1 Jakab László edző: Nagyon jól játszottunk az első félidőben, a szünet után viszont nagyon gyenge teljesítményt nyújtottunk. A visszaesés okáról fogalmam sincs, de a jövő érdekében remélem, rátalálok.

junior: Gyöngyös-Cegléd 48-33 (23-16)

Góldobók: Szuhányi 9, Bányai 7, Egyed 5, Bugyi, Müller, Apró, Imregi 3-3

Jakab László: Azzal együtt, hogy nem tetszett a játékosaim hozzáállása, az tény,. hogy kevesen vagyunk, ami a mérkőzésen éreztette is a hatását.

A gyöngyösi mérkőzés után négy nappal ismét bajnoki mérkőzést játszik a Ceglédi KK SE csapata, akik szerdán Orosházán lépnek pályára a férfi kézilabda NB I. 6. fordulójában. A rangadóról Kökény István vezetőedzőt kérdeztük :

Kötelező a győzelem Orosházán?

- Azt nem mondhatnám, bár nyerni kellene, mert az Orosháza is az alsóházban lesz, ahogy mi is, így ez egy négy pontos találkozó. Már látszik az erejük. Több mérkőzésüket is megnéztem és azt kell, hogy mondjam, hasonló erősségű, mint a Gyöngyös. Hat-nyolc játékost tud forgatni a belső posztjaikon a szerb edzőjük. Nehéz feladat lesz. Abban bízom, hogy hosszabban kitart majd az erőnk és a taktikánk, mint legutóbb Gyöngyösön. Azt gondolom, a végjátékban fog eldőlni a meccs és remélem a mi javunkra. Bravúrra számítok, mindenképpen nyerni szeretnénk !

-pézsé-

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld

Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról

Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról

2026. Április 29. 10:00, szerda | Belföld

Találkozót kezdeményez az ukrán elnökkel Magyar Péter

Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.

2026. Április 29. 09:00, szerda | Életmód

Május 4-én kezdődnek az érettségi vizsgák

Május 4-én a magyar nyelv és irodalom, valamint a magyar mint idegen nyelv tárgyak írásbeli vizsgáival megkezdődik a 2025/2026-os tanév május-júniusi érettségi vizsgaidőszaka - közölte az Oktatási Hivatal kedden az MTI-vel.