2024. április 23, kedd - Béla

Rio 2016 - Magyar érmesek és pontszerzők
2016. Augusztus 10. 07:31, szerda | Sport

A riói nyári olimpia magyar érmesei és pontszerzői (az első hat között végzettek):

2016. Augusztus 09. 07:19, kedd | Sport

Rio 2016 - Michael Phelps a 19. aranyérmét nyerte
2016. Augusztus 08. 07:40, hétfő | Sport

Az amerikai négyes győzött a férfi 4x100 méteres gyorsváltóban a riói olimpián, a stafétának tagja volt minden idők legeredményesebb olimpikonja, Michael Phelps, aki 19. ötkarikás aranyérmét nyerte.

Tizenkilenc érmet jósolnak Magyarországnak az olimpián
2016. Július 28. 12:30, csütörtök | Sport

Az olimpiai eredmények előrejelzésével foglalkozó honlap az előkelő 11. helyre várja Magyarországot a riói játékok éremtáblázatán, igaz, a jóslatot készítők felkészültségét erősen megkérdőjelezi néhány lehetetlen tipp.

2012. Május 01. 07:11, kedd | Sport

Ezüstérem Hollandiából

Ezüstérmet szerzett a Stefano Vidoni, Tóth Orsolya latinpáros Hollandiában.

2012. Április 26. 14:19, csütörtök | Sport

Cselgáncs Eb: mindhárom magyar bejutott a második körbe

A csütörtöki nyitó napon érdekelt mindhárom magyar, Ungvári Miklós (66 kg), Csernoviczki Éva (48) és Karakas Hedvig (57) is bejutott a második fordulóba...

2012. Március 09. 14:17, péntek | Sport

Magyar ezüstérem született a birkózó Eb-n

Ligeti Dániel ezüstérmet szerzett a szabadfogásúak 120 kilogrammos kategóriájában a belgrádi birkózó Európa-bajnokság csütörtöki napján.

2012. Február 13. 13:42, hétfő | Sport

Plakátról a dobogó harmadik fokára

Bevallottan feszélyezte, hogy ő volt a Hungária-kupa plakátján, de Joó Abigél végül is megszolgálta a bizalmat.

2012. Február 12. 15:00, vasárnap | Sport

Magyar sikerek Bécsben

Három magyar aranyérem született szombaton a Bécsben rendezett fedettpályás atlétikai gálán.

2011. Október 19. 14:41, szerda | Sport

Ezüstérmes lett Krajcsák Márk

Krajcsák Márk ezüstérmes lett az ottawai Goodlife Open 2011 elnevezésű fallabdaversenyen.

2011. Október 18. 14:41, kedd | Sport

Hazatértek paralimpiai vívóink

Hazaérkeztek a kerekesszékes vívók a cataniai világbajnokságról. Családtagok, barátok fogadták őket késő este a Liszt-reptéren. A küldöttség hat érmet hozott haza.

2011. Október 11. 07:45, kedd | Sport

Már biztos a magyar érem

Elődöntőbe jutott, és már biztosan érmet szerez a magyar női asztalitenisz-csapat a Gdanskban zajló Európa-bajnokságon.