2024. április 19, péntek - Emma

Rio 2016 - Kozák Danuta aranya és a többiek sikere csütörtökön
2016. Augusztus 19. 07:27, péntek | Sport

A kajakos Kozák Danuta címvédőként győzött női K-1 500 méteren a riói olimpia csütörtöki versenynapján, ezzel Magyarország 500. ötkarikás érmét, egyben 175. aranyát nyerte.

Rio 2016 - Éremtáblázat a 12. nap után
2016. Augusztus 18. 07:39, csütörtök | Sport

Az Egyesült Államok továbbra is nagy fölénnyel vezet az éremtáblázaton a riói olimpia 12., szerdai versenynapját követően, a magyarok hat arany-, három ezüst- és négy bronzéremmel változatlanul a 12. helyen állnak.

Rio 2016 - Magyar érmesek és pontszerzők
2016. Augusztus 17. 07:46, szerda | Sport

A riói nyári olimpia magyar érmesei és pontszerzői (az első hat között végzettek):

Rio 2016 - Éremtáblázat a 11. nap után
2016. Augusztus 17. 07:43, szerda | Sport

Az Egyesült Államok továbbra is nagy fölénnyel vezet az éremtáblázaton a riói olimpia 11., keddi versenynapját követően, a magyarok hat arany-, három ezüst- és négy bronzéremmel a 12. helyen állnak.

Rio 2016 - újabb arany - győzött a Szabó Gabriella, Kozák Danuta kajakos duó
2016. Augusztus 16. 14:37, kedd | Sport

Aranyérmet nyert a Szabó Gabriella, Kozák Danuta kajakos duó 500 méteren a riói olimpia keddi versenynapján.

Rio 2016 – Éremtáblázat a 9. nap után
2016. Augusztus 15. 07:38, hétfő | Sport

Az Egyesült Államok változatlanul fölénnyel vezet az éremtáblázaton a riói olimpia kilencedik, vasárnapi versenynapját követően, a magyarok öt arany-, három ezüst- és négy bronzéremmel továbbra is a 11. helyen állnak.

Rio 2016 - A vasárnapi magyar mérleg
2016. Augusztus 15. 07:37, hétfő | Sport

A magyar versenyzők vasárnapi eredményei a riói olimpián:

Rio 2016 - Éremtáblázat a 7. nap után
2016. Augusztus 13. 09:15, szombat | Sport

Magyarország két-két ezüst- és bronzérmet nyert a riói olimpia hetedik, pénteki versenynapján, de így is visszacsúszott a hatodikról a tizedik helyre az éremtáblázaton.

Rio 2016 - Komoly éremesély nélkül szombaton
2016. Augusztus 13. 06:00, szombat | Sport

A magyar küldöttség tagjai hat sportágban szerepelnek a riói olimpia nyolcadik, szombati versenynapján, de komoly éremszerzési esélyük nem lesz.

Rio 2016 - Éremtáblázat, Magyarország a hatodik
2016. Augusztus 12. 07:36, péntek | Sport

Magyarország 5 arany-, 1 ezüst- és 1 bronzéremmel az éremtáblázat hatodik helyén áll a riói olimpia hatodik, csütörtöki versenynapját követően, ezzel pillanatnyilag a legeredményesebb európai nemzet.