2024. április 19, péntek - Emma

2012. Április 14. 07:17, szombat | Sport

Ricsi parádés győzelme Németországban

Rapport Richárd karrierje eddigi legnevesebb ellenfelét győzte le németországi versenyén, amelyen a 2702 Élő-ponttal büszkélkedő Arkadij Naiditsch ellen nyert. A viadalt végül harmadikként és különdíjasként fejezte be.

2012. Április 13. 14:21, péntek | Sport

Csak bravúrokkal sikerülhet a feljutás

Minden idők legerősebb divízió I-es jégkorong-világbajnoksága vár vasárnaptól a magyar válogatottra Ljubljanában.

2012. Április 12. 14:17, csütörtök | Sport

Elődöntős előny a Honvédnál, kikapott a Vasas

Az élvonalbeli férfi vízilabda-bajnokság elődöntőjének első mérkőzésén a Groupama-Honvéd ötméteresekkel nyert a Teva-Vasas-Uniqa ellen.

2012. Április 05. 07:21, csütörtök | Sport

„A magyar úszósport erős”

Kiss László szövetségi kapitány úgy számol, hogy összesen 25–27 magyar úszó indulhat majd a londoni nyári olimpián.

2012. Április 04. 07:17, szerda | Sport

Futottak, ahogy csak bírtak

Több mint 13 ezer 200 résztvevője volt a 27. Telekom Vivicittá városvédő futásnak a Margitszigeten.

2012. Március 29. 14:17, csütörtök | Sport

Összekovácsolják a nemzeti váltókat

Úszóink szövetségi kapitánya, Kiss László szerint az utóbbi évek legszínvonalasabb magyar bajnoksága kezdődik csütörtök délelőtt a Debreceni Sportuszodában, ahol május végén Eb-re kerül sor.

2012. Március 25. 14:11, vasárnap | Sport

Újabb Sidi-győzelem

Sidi Péter nyerte szombaton, 1171 körös teljesítménnyel a szabadpuska 3x40-es összetett versenyszámát a sportlövők Kuvait GP-jén.

2012. Március 23. 14:21, péntek | Sport

Veszélyben az idei Mecsek IRC Rallye?

Egy keddi villáminterjúban Gyulai Zsolt, a Magyar Nemzeti Autósport Szövetség (MNASZ) elnöke azt nyilatkozta, hogy kétséges az idei Mecsek IRC-futam megrendezése...

2012. Március 22. 14:19, csütörtök | Sport

Sidi hatalmas fölénnyel győzött

A légpuskások 60 lövéses versenyszámát Sidi Péter nyerte szerdán 598 körös teljesítménnyel a sportlövők Kuvait GP-jén.

2012. Március 21. 07:19, szerda | Sport

Rapport Ricsi meglepetésre hajt az Eb-n

Az eddigi legmagasabb Élő-pontszámával a „zsebében” vághat neki Rapport Richárd a kedden kezdődő plovdivi Európa-bajnokságnak, amelyen mindenképpen jobban szeretne szerepelni, mint a 132-es kiemelési száma.

2012. Március 21. 07:17, szerda | Sport

Farkas Norbert óriási aranya

Farkas Norbert nyerte meg a 2012-es magyar bajnoki címet óriás-műlesiklásban, miután az innerkremsi versenyen hét tizeddel utasította maga mögé a mezőnyt.

2012. Március 19. 14:21, hétfő | Sport

A nagy rivális Flyers szakította meg a Penguins győzelmi sorozatát

Az észak-amerikai jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának 154. játéknapján a Philadelphia Flyers a hosszabbításban törte meg a Pittsburgh 11 mérkőzésesre nyúló győzelmi szériáját.