Cápa U14, U12 és U10 mérkőzések
2019. Március 26. 17:18, kedd | Helyi sport

Négy meccs, három Cápa győzelem és gól rekord
2018. November 05. 22:56, hétfő | Helyi sport

Az NB II-es kézilabda bajnokságok szünetében sem pihenhettek a Ceglédi Kék Cápák U14 és U12 játékosai. Az U14 Örkényben, míg az U12 Cegléden játszott két-két bajnoki mérkőzést.

Cápák-Inárcs háromszor
2018. Március 20. 18:36, kedd | Helyi sport

Az elmúlt héten három korosztályával lépett pályára a Ceglédi Kék Cápák.

Jó játék-Cápa vereségek
2018. Március 05. 15:46, hétfő | Helyi sport

A női kézilabda NB II 14. fordulójában a felnőttek Budapesten a TFSE vendégeként léptek pályára, míg az ifisták itthon a Vácot fogadták a Gál József Sportcsarnokban.

Mindkét meccset behúzták a kis Cápák
2018. Március 05. 00:00, hétfő | Helyi sport

A leány kézilabda U11 Országos Gyermek Bajnokság Ceglédet érintő régiójának alapszakaszának utolsó fordulója Cegléden került megrendezésre.

Végre Cápa győzelem
2017. November 14. 07:39, kedd | Helyi sport

A női kézilabda NB II. hétvégi fordulójában szombaton a Ceglédi Kék Cápák hazai pályán fogadta a Hort-Csepelt.

Újabb korosztályt indítanak a Cápák
2017. November 03. 08:24, péntek | Helyi sport

A Ceglédi Kék Cápák SE újabb korosztályt indít az országos kézilabda bajnokságban.

Cápa U11 győzelem
2017. Október 24. 08:44, kedd | Helyi

A Ceglédi Kék Cápák U11 csapata a második fordulóban megszerezte első győzelmét a leány kézilabda Országos Gyermek Bajnokság szombati játéknapján.

Újabb Cápa áldozat
2017. Október 19. 09:43, csütörtök | Helyi

A leány Országos Serdülő Bajnokság III. osztályában versenyző Ceglédi Kék Cápák szerdán Örkényben léptek pályára.

Cápa U13, két meccs, két győzelem
2017. Október 17. 09:06, kedd | Helyi sport

Az U13 leány kézilabda Országos Gyermek Bajnokság harmadik fordulójában Dabason játszott két mérkőzést a Ceglédi Kék Cápák.

Teltház előtt játszanak a Cápák?
2017. Október 13. 09:26, péntek | Helyi sport

14-én szombaton 16:00 órakor különleges mérkőzést játszik a Gál József Sportcsarnokban a Ceglédi Kék Cápák NB II-ben versenyző felnőtt csapata.

Hamarosan indul a Cápa Tv
2017. Október 13. 09:25, péntek | Helyi sport

Természetesen nem alapít televíziós társaságot a Ceglédi Kék Cápák Sportegyesület, de helyi viszonylatban mégis nagy dobásra készülnek.