2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Paralimpia 2016 - Az erőemelő Tunkel Nándoré az első magyar érem
2016. Szeptember 09. 07:41, péntek | Sport

Az erőemelő Tunkel Nándor 155 kilós teljesítménnyel bronzérmes lett a 49 kilogrammos súlycsoportban a riói paralimpia első, csütörtöki versenynapján, így övé a magyar küldöttség első dobogós helye.

Rio 2016 - Bronzérmes a magyar férfi párbajtőrcsapat
2016. Augusztus 15. 07:35, hétfő | Sport

Bronzérmet nyert a magyar férfi párbajtőr-válogatott vasárnap, a riói olimpia vívóversenyeinek utolsó napján.

Rio 2016 - Márton Anita országos csúccsal bronzérmes súlylökésben
2016. Augusztus 13. 09:09, szombat | Sport

Márton Anita nagyszerű országos csúccsal, 19,87 méteres eredménnyel bronzérmet nyert súlylökésben a riói olimpia pénteki versenynapján.

Rio 2016 - Kapás Boglárka bronzérmes 800 méter gyorson, Ledecky világcsúcsa
2016. Augusztus 13. 09:05, szombat | Sport

Kapás Boglárka bronzérmet nyert a 800 méteres gyorsúszás pénteki döntőjében a riói olimpián. A számot világcsúccsal az amerikai Katie Ledecky nyerte, aki negyedik diadalát aratta ezen a játékokon.

Rio 2016 - Kenderesi bronzérmes, Cseh hetedik 200 méter pillangón
2016. Augusztus 10. 07:27, szerda | Sport

Kenderesi Tamás bronzérmet nyert, Cseh László pedig világbajnoki címvédőként hetedik lett 200 méter pillangón a riói olimpia úszóversenyeinek keddi napján.

Vízilabda Eb - bronzérmes a női válogatott
2014. Július 26. 17:49, szombat | Sport

A magyar női vízilabda-válogatott a harmadik helyen végzett a budapesti Európa-bajnokságon, miután a szombati bronzmérkőzésen 10-9-re legyőzte az olasz csapatot.

Vívó-vb - Bronzérmes a férfi kardcsapat
2014. Július 21. 18:20, hétfő | Sport

Bronzérmet nyert a magyar férfi kardcsapat a kazanyi vívó-világbajnokságon.

2012. Április 21. 14:13, szombat | Sport

Birkózás: Hatos Gábor bronzérmes a szófiai olimpiai selejtezőn

A 74 kilós Hatos Gábor bronzérmet szerzett a birkózók Szófiában zajló olimpiai selejtezőjén, melynek első, pénteki napján hat szabadfogású súlycsoport küzdelmeit bonyolították le.

2011. Október 16. 07:41, vasárnap | Sport

Bronzérmesek Tóth Krisztináék

Bronzérmet szerzett a Tóth Krisztina, Póta Georgina duó az asztalitenisz Európa-bajnokságon.