2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Képek | Sport

CEGLÉDI KK SE - DABAS VSE KC 20 - 21

2017-09-26 22:24:55

A férfi kézilabda NB I harmadik fordulójában az idei újonc Dabast fogadta pénteken este a Gál József Sportcsarnokban a Ceglédi KK SE. A telt ház előtt megrendezett mérkőzés 7. percében már 4-1-re vezettünk és nagyjából eddig is tartott a Cegléd magabiztos fölénye a pályán. Mindkét csapat remekül védekezett és a vendégek a vártnál is nagyobb küzdelemre késztették a hazai játékosokat, akik ma rendkívül rossz százalékban lőttek kapura. Ennek ellenére kétszer is meg volt a lehetőségünk a pontszerzésre, de a 60. percben előbb Tóth büntetőt hibázott, majd az utolsó támadásunknál emberelőnyben Borsos ziccere a kapusban landolt.
CEGLÉDI KK SE - DABAS VSE KC 20 - 21 (10-12)

fotó: Kisfaludi István

CEGLÉDI KK SE - DABAS VSE KC 20 - 21 CEGLÉDI KK SE - DABAS VSE KC 20 - 21 CEGLÉDI KK SE - DABAS VSE KC 20 - 21 CEGLÉDI KK SE - DABAS VSE KC 20 - 21 CEGLÉDI KK SE - DABAS VSE KC 20 - 21 CEGLÉDI KK SE - DABAS VSE KC 20 - 21 CEGLÉDI KK SE - DABAS VSE KC 20 - 21 CEGLÉDI KK SE - DABAS VSE KC 20 - 21 CEGLÉDI KK SE - DABAS VSE KC 20 - 21 CEGLÉDI KK SE - DABAS VSE KC 20 - 21 CEGLÉDI KK SE - DABAS VSE KC 20 - 21 CEGLÉDI KK SE - DABAS VSE KC 20 - 21 CEGLÉDI KK SE - DABAS VSE KC 20 - 21 CEGLÉDI KK SE - DABAS VSE KC 20 - 21 CEGLÉDI KK SE - DABAS VSE KC 20 - 21 CEGLÉDI KK SE - DABAS VSE KC 20 - 21 CEGLÉDI KK SE - DABAS VSE KC 20 - 21 CEGLÉDI KK SE - DABAS VSE KC 20 - 21 CEGLÉDI KK SE - DABAS VSE KC 20 - 21 CEGLÉDI KK SE - DABAS VSE KC 20 - 21 CEGLÉDI KK SE - DABAS VSE KC 20 - 21 CEGLÉDI KK SE - DABAS VSE KC 20 - 21 CEGLÉDI KK SE - DABAS VSE KC 20 - 21 CEGLÉDI KK SE - DABAS VSE KC 20 - 21