Hírek
2014. Január 18. 17:21, szombat |
Helyi
Forrás: police.hu
Volt szerelmét rabolta ki az utcán a ceglédi férfi
A házkutatás során kábítószert is találtak a férfinél
A Ceglédi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya nyomozást folytatott rablás bűntett, kábítószerrel visszaélés vétség és könnyű testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt K. János 31 éves ceglédi lakos ellen.
A rendelkezésre álló adatok szerint a férfi 2013. június 21-én Cegléden, a kerékpárját toló volt élettársát megállította, majd megpróbálta kivenni a sértett táskáját a kerékpár kosarából. A nő kiabálni kezdett, ezért a férfi elengedte a táskát, majd a nőt a falhoz lökte, így próbálta megakadályozni, hogy a sértett bemenjen a lakásába. A dulakodás közben K. János áldozata táskáját elvette és abból eltulajdonított több mint 50 ezer forintot, valamint arany ékszereket.
A ceglédi rendőrök a bűncselekmény elkövetése után rövid időn belül elfogták, és a Ceglédi Rendőrkapitányságra előállították a férfit, ahol gyanúsítotti kihallgatását követően őrizetbe vették. A Ceglédi Járásbíróság 2013. június 24-én előzetes letartóztatását rendelte el.
A gyanúsított lakásán tartott házkutatás alkalmával a rendőrök kábítószer gyanús anyagot foglaltak le, melyet a kirendelt szakértő megvizsgált. Megállapította, hogy a lefoglalt növényi anyagok kábítószernek minősülnek.
A 31 éves férfi ellen –fogvatartása mellett – folytatott eljárást a Ceglédi Rendőrkapitányság a napokban befejezte, a keletkezett iratokat vádemelési javaslattal küldte meg az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
