2024. április 16, kedd - Csongor

2017. Április 06. 11:24, csütörtök | Helyi
Forrás: Cegledisport

Vereség Tatabányán

A férfi kézilabda NB I 22. fordulójában szerdán, Tatabányán lépett pályára a Ceglédi KK SE.

A Cegléd 10 percig tudta tartani a házigazdákat, majd 5-4 után a következő tíz percben három emberelőnyt is kapott a Tatabánya és ellépett kilenc góllal.

GRUNDFOS TATABÁNYA KC–CEGLÉDI KKSE 33–22 (16–9)

Tatabánya, 700 néző. V: Bonifert, Oláh

TATABÁNYA: TÓTH M. – PÁSZTOR 5 (2), Leimeter 1, Dénes, Sipos A. 2, VRANJES 6, Bozsovics 3, Csere: Székely M. (kapus), Juhász Á., Vujovics 3, Ilyés 2, Grigoras 3, SZÖLLŐSI SZ. 2, SZÖLLŐSI B. 4 (1), Nagy Sz. 2, Rosta M. Edző: Vladan Matics

CEGLÉD: Pallag – Radovic, Perisic, GRBOVIC 5 (1), Bíró B. 2, ANDJELIC 7 (3), Lászlai 3, Csere: BŐSZ 1, Mojszilov (kapusok), Megyeri 3, Tóth N. 1, Hódi, Dávid, Müller J., Fiar. Edző: Nagy Károly

Az eredmény alakulása. 6. perc: 3–3. 14. p.: 8–4. 23. p.: 13–4. 27. p.: 14–8. 35. p.: 19–10. 40. p.: 22–12. 48. p.: 26–18. 55. p.: 29–20
Kiállítások: 8, ill. 14 perc
Hétméteresek: 5/3, ill. 4/4

👨 Matics Vladan: – Élvezhető játékunkkal kiszolgáltuk a közönségünket. Ennyit számít az EHF–kupában szerzett ritmus, amit át szeretnénk menteni az NB I–be is.

👨 Nagy Károly: – Megpróbáltunk tisztes meccset játszani. Küzdöttünk, ám az újabb három sérülés megpecsételte a sorsunkat.

forrás: cegledisport.hu
fotó: Kisfaludi István - infocegled fotóarchívum