2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2023. Február 01. 16:35, szerda | Helyi sport

Vereség a Vasastól

A női kosárlabda NB I 18. fordulójában a Vasas idegenben 95-66-ra győzött a Cegléd ellen. A Nemzeti Sport beszámolója.

(Fotó: Kisfaludi István)
További fotók lentebb a kapcsolódó képgalériában.

VBW CEKK CEGLÉD-VASAS AKADÉMIA 66-95 (12-27, 11-19, 20-24, 23-25)

Albertirsa, 70 néző. Vezette: Győrffy P., Varga-Záray, Lengyel

CEGLÉD: K. Williams 13/9, Rakita 9/3, Laufer, Cooper 17/6, Kobolák 9/3. Csere: Szabó P. 13, Horváth Boglárka, Szirony 5/3, Danóczi. Edző: Lo Elhadji Malick

VASAS: PAPP K. 17/9, SZMAILBEGOVICS 16/12, TÓTH O. 20, Madár E. 13/3, Nunn 11. Csere: Budácsik 2, Láng-Miticzky 2, Madár K. 5, Szerencsés 4, Van Rijs D. 3, Kádár 2. Edző: Milos Pavlovics

Az eredmény alakulása. 3. perc: 7-5. 9. p.: 7-24. 14. p.: 15-36. 17. p.: 23-40. 24. p.: 31-57. 29. p.: 39-68. 33. p.: 50-78. 37. p.: 58-85
Kipontozódott: Cooper (35. p.)

MESTERMÉRLEG

Lo Elhadji Malick: - Sajnos az első félidőben elbuktuk ezt a meccset, nagyon rosszul kezdtünk, álmosan. Hogy ennek mi az oka, nem tudom megmondani, megnézzük a meccset, levonjuk a tanulságokat, és dolgozunk tovább, hogy kijavítsuk a hibáinkat.

Milos Pavlovics: - Elégedett lehetek azzal, ahogyan visszatértek azok a játékosok, akiket nélkülöznünk kellett a korábbi meccseken. Nagyjából mindent megcsináltunk, amire készültünk, követtük a taktikát, de persze voltak hibáink is. Összességében azonban elégedettek vagyunk, nyertünk, és dolgozunk tovább, hogy elérjük a céljainkat.