2024. április 27, szombat - Zita

2024. Március 05. 12:15, kedd | Sport
Forrás: cegled.hu

Vereség a Szigetszentmiklóstól

A női kosárlabda NB I szombati játéknapján 76-61-re nyert a Szigetszentmiklós együttese a CEKK csapata ellen.

(Fotó: Kisfaludi István) - További fotók lentebb a kapcsolódó galériában.

VBW CEKK CEGLÉD-BKG-PRIMA NATURA SZIGETSZENTMIKLÓS 61-76 (13-21, 14-15, 14-24, 20-16)

Albertirsa, 93 néző. V: Földházi, Jakab, Sörlei

CEGLÉD: CARR 18, Rakita 3, Czank 10/3, Shematsi 2, BARNAI 13. Csere: Szirony 7/3, Horváth, Farkas 5/3, Szerelem-Kobolák, Kovács 3/3, Andi. Edző: Lo Elhadji Malick

BKG: BALTKOJIENE 18/3, Zsámár P., Koch 10/6, PETRENAITE 13/3, Gróf 5.

Csere: ALDAZAABAL 16, Trehub 6, Rozmán 4, Vincze N. 3/3, Bajzáth 1, Takács. Edző: Riskó Dávid
Az eredmény alakulása. 5. perc: 8-7. 8. p.: 11-17. 11. p.: 13-27. 15. p.: 18-32. 20. p.: 27-36. 23. p.: 31-48. 29. p.: 39-58. 35. p.: 49-67. 38. p.: 57-74

MESTERMÉRLEG

Lo Elhadji Malick: - Ez a vereség az én hibám. Semmi sem valósult meg abból, amire készültünk. Minél gyorsabban megpróbáljuk visszanézni a meccset és megkeresni, hogy hol és miben hibáztunk, hogy javítani tudjunk.

Riskó Dávid: - Nagyon büszke vagyok a csapatomra. Végig koncentráltak és küzdöttek a lányok, egy pillanatig sem adták fel. Ez hozta meg a győzelmet, valamint hogy elképesztő energiákat mozgósítottunk, elsősorban a védekezésben.