2024. május 3, péntek - Tímea

2013. December 14. 08:24, szombat | Sport
Forrás: Nemzeti sport/infocegléd

Vendégsiker Cegléden

A Gyöngyös kétgólos győzelmet aratott a Cegléd pályáján a férfi kézilabda NB I pénteki mérkőzésén.

A szerdai Százhalombatta elleni mérkőzés után a fiúk nagy elszántsággal léptek pályára pénteken a Gál József Sportcsarnokban, ahol Gyöngyös csapatát fogadták.

A meccs pikantériája volt, hogy a korábban a Cegléd csapatát erősítő, népszerű játékos Mekaru most a vendégcsapat malmára hajtotta a vizet.

A mérkőzés elején úgy tűnt, sikerül megszorongatni a tabella jelenleg 5. helyén tanyázó Gyöngyöst, de a végjáték ismét nem nekünk kedvezett. A Gyöngyös két gólos győzelmet szerzett.

CEGLÉDI KKSE–B. BRAUN GYÖNGYÖS 26–28 (12–14)

CEGLÉD: Bősz – Pocsai 4, PERISICS 6, Takács B. 4, Lepsényi 1, Vujovics, LÁSZLAI 7. Cs: Lakos (kapus), Dengi, ANTAL 1, Bíró 3 (1). Edző: Kökény István

GYÖNGYÖS: HUDÁK – Szalafai 3, Hajdu 1, SÁNDOR Á. 7, Frey T. 2, MECARU 6, Varsandán 2. Cs: Liszkai, Tamási (kapusok), Koller 1, Iváncsik Á. 2 (1), Bakos D. 3, Debreczeni 1, Sándor R., Oláh T., Szöllősi Á. Edző: Gulyás István

Az eredmény alakulása. 4. perc: 3–1. 11. p.: 4–6. 15. p.: 7–9. 19. p.: 8–14. 33. p.: 13–15. 42. p.: 19–19. 51. p.: 21–24. 58. p.: 24–28

MESTERMÉRLEG

Kökény István: – Nagy szívvel és akarattal háromszor is visszataláltunk a mérkőzésbe. Szerencsésebb végjátékkal a győzelem is meg lehetett volna.
Gulyás István: – Hajdu Gábor korai piros lapja után nehéz helyzetbe kerültünk, és a csapat átszervezése sok időt vett igénybe. Majdnem végig vezettünk, megérdemelten nyertünk.

fotó: Kisfaludi István
>>>CEGLÉDI KKSE–B. BRAUN GYÖNGYÖS 26–28 - FOTÓK