Városlista
2026. április 29, szerda - Péter

Hírek

2018. Február 16. 13:43, péntek | Belföld
Forrás: mti

Véletlenül ott maradt a benzinkártya - Majd 3 millióért tankoltak

Véletlenül ott maradt a benzinkártya - Majd 3 millióért tankoltak

A gyanú szerint 8211 liter üzemanyagot tankoltak egy cég tankoló kártyájával a bölcskei férfiak.

Egy tiszakécskei cég tavaly augusztusban egy személykocsit adott el egy kereskedésnek, ami azt továbbértékesítette. Az autóban véletlenül benne maradt a cég tankoló kártyája. Ismeretlen elkövetők megtalálták a kártyát, amivel tavaly december 3-tól idén január 17-ig Magyarország több üzemanyagtöltő állomásán összesen 8211,57 liter benzint tankoltak, amivel hozzávetőleg 3 millió forint kárt okoztak.

A nyomozás során a tiszakécskei rendőrök beazonosították a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható két bölcskei férfit, akiket gyanúsítottként hallgattak ki. Velük szemben csalás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást a Tiszakécskei Rendőrőrs. A férfiak az eljárás további szakaszában szabadlábon védekeznek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld

Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról

Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról

2026. Április 29. 10:00, szerda | Belföld

Találkozót kezdeményez az ukrán elnökkel Magyar Péter

Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.

2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld

Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt

Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.