2024. május 3, péntek - Tímea

2012. Május 15. 13:40, kedd | Helyi sport

Végre már pontot szereztünk

Végre már pontot szerezve, még mindig a negyedik helyen.

Ismét hazai környezetben szerepelt csapatunk, ráadásul az egyik közvetlen üldözőnk, a DVSC-DEAC ellen. Ez a mérkőzés sem indult jól, hiszen az első félidőben a vendégek egy szabadrúgásból megszerezték a vezetést. A második félidőre még elszántabban jött ki a csapat, az elszántság pedig egyenlítést eredmányezett. Sorba dolgoztuk ki a helyzeteket, de ezzel fel is lazult védekezésünk, ami ismét debreceni gólt eredményezett. A csapat azonban nem állt meg, tovább hajtottak és a 88. percre megfordították a mérkőzést. Sajnso azonban az utolsó percben a vendégek büntetőt rúghattak, amivel egyenlíteni tudtak.

Rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, de még szerencsénk sem volt, a kapufáról is kifelé pattant a labda. Ennek ellenére a mérkőzés után már szerencsésebbek voltunk, hiszen közvetlen üldözőink sem tudtak egy pontnál többet szerezni, vagyis a tabella változatlan, maradunk a negyedik helyen.

Restart-Ceglédi VSE - DVSC-DEAC 3-3 (0-1)

CVSE: Bácskai - Farkas I., Ladiszlai, Koncz Zs., Vincze Z. - Kenderes, Nagy L. (Szkunc, 82.) - Rebryk (Markó, 79.), Sándor I., Juhász D. - Medgyesi L.
DEAC: Tóth Cs. - Treznai, Ludánszki B., Szűcs I., Boros J. (Kovács M., 92.) - Farkas II B., Burics, Lucas, Ferenczi J. (Tóth L., 59.) - Szécsi M. (Albert I., 82.), Salami

Gól: Lucas (0-1) a 29., Medgyesi L. (1-1) az 50., Farkas II B. (1-2) a 61., Markó (2-2) a 86., Szkunc (3-2) a 89., Ludánszki B. (3-3) 11-esből a 91. percben

Edzői nyilatkozatok

Ványi Zsolt: "Igazi rangadót játszottunk, melyen két mérkőzés megnyeréséhez is elegendő helyzetet hagytunk ki."
Fórián Zsolt: "Változatos mérkőzésen igazságos a döntetlen. Mindkét kapu előtt sok helyzet alakult ki, a melyekből a csapatok ugyanannyit értékesítettek."

fotó: Kisfaludi István

forrás: cegledfoci.hu