Hírek
2013. Január 12. 19:20, szombat |
Bulvár
Forrás: Blikk
Uzsoráshálózatot buktatott le Ruttner György
Bombaként robbant a hír tavaly karácsony előtt: a sztárok ügyvédje, most maga is áldozattá vált.
Ruttner György azért fordult a rendőrséghez, mert nem bírta tovább, hogy uzsorások szorongatják, évek óta több százmilliót kicsikarva tőle. A feljelentés óta nem zaklatják már az ügyvédet, a BRFK gazdaságvédelmi nyomozói pedig már dolgoznak az ügyön.
– A nyomozásra való tekintettel nem nyilatkozhatok – közölte a jogász, de a Blikk úgy tudja, uzsoráshálózat kerülhet rendőrkézre, hiszen az egyik hitelező még előző büntetését töltve, a börtönből – kint lévő élettársa segítségével – behajtotta a havi 10 százalékos kamatokat. A férfi rácsok mögül is irányította illegális pénzügyi üzleteit.
Mint azt a Blikk megírta, a ügyvéd épülő lovas panziójához felvett svájcifrank-hitele miatt került adósságcsapdába. Amikor az évekkel korábbi, még könnyen fizethető részlete havi kétmillióra ugrott, uzsorásoktól kért kölcsön, hogy tovább törleszthessen, és ne veszítse el családjával az otthonát.
Reménykedett, hogy valaki megveszi a farmját, abból mindenkit kifizethet. Az ügyvéd luxusbirtokát jelenleg is tíz ingatlaniroda próbálja értékesíteni, áron alul, 445 millió forintért. Három éve nem akad vevő a hatalmas, úszómedencés, 2 halastavas, borospincés, kosár- és teniszpályás, kőjurtás birtokra, pedig még a lovaknak is hideg-meleg vizes, infraszárítós, kamerákkal megfigyelt boxai vannak. Ruttner korábban a Blikknek elmondta, hogy álma volt az otthonával egybeépített lovas panzió, amibe belebukott.
fotó: helyitipp.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:38, péntek | Bulvár
37 milliárdos faluépítésbe kezd a magyar kormány Azerbajdzsánban
2025. December 01. 07:19, hétfő | Bulvár
Felkapcsolták a fényfüzért az Ország Karácsonyfáján
Az ünnepi gyertyagyújtás szimbólumaként felkapcsolták az Ország Karácsonyfáját díszítő fényfüzért a Kossuth téren vasárnap.
