2024. május 3, péntek - Tímea

2011. November 02. 11:07, szerda | Helyi sport

Utánpótlás eredmények 2011. október 29.-30.

A hétvégén egyetlen csapat sem talált rajtunk fogást. Egyetlen döntetlentől eltekintve minden mérkőzést a Cegléd csapata nyert.

U-19: Szarvas – Restart Ceglédi VSE 2-3

Gólszerzők: Szabó M., Márki B., Bagó B.

Ozsváth Ferenc edző: Az első félidőben labdabirtoklásban voltunk jobbak az ellenfélnél, az eredmény alapján nem (1-1). A második félidőben „gólra törőbben” játszottunk. A végső győzelemhez kellett egy kis szerencse is, a mérkőzés folyamán háromszor vezettünk, a harmadik vezető gólunk a legjobbkor jött a 88. percben. A fiúk teljesítményével nem vagyok teljesen elégedett, ennél több van a csapatban. Ezt a többletet viszont nem tudom belőlük kihozni addig, amíg nem tudunk megfelelő edzésmunkát végezni, amihez a legfontosabb tényező, egy jó edzőpálya.

U-17: Szarvas – Restart Ceglédi VSE 0-5

Gólszerzők: Mándity(/2), Viniczai, Egervári, Juhász. Jók: Határ, Juhász, Mándity

Kecskeméti József edző: A mérkőzéssel kapcsolatban kettő pozitívumot fedezhetünk fel, parádés környezetben szereztük meg a három pontot ..... A többit az öltözőben a fiúknak .....

U-15: Restart Ceglédi VSE – FC Hatvan 4-1

Gólszerzők: Kiszely, Simon G. (3)

Farkas János edző: Az első félidei játékunk kicsit akadozott, és pontatlan volt, de egy kis szerencsével a félidő vége előtt megszereztük a vezetést egy szabadrúgásból. A második félidőre sokkal jobb felfogásban jöttek ki a srácok focizni, és ennek meg is lett az eredménye! A csapat erősségét mutatja, ha valakinek gyengébben megy, mindig van olyan játékos (játékosok,) aki húzza a szekeret előre.

U-13: Restart Ceglédi VSE – FC Hatvan 1-1

Gólszerző: Petrik S. Jók: Petrik S., Hörömpő L., Balla N.

Zágon László edző: Ezen a mérkőzésen gyenge játékot produkált a csapat, sok ziccert hagytunk ki. Sajnos azt kell mondanom, hogy nem érdemeltünk győzelmet.