Hírek
2017. Június 20. 12:00, kedd |
Helyi
Forrás: Ceglédinfó
Ungvári Attila bronzérmes Mexikóban
A magyar delegáció két bronzéremmel térhetett haza a közép-amerikai versenyről, melyből az egyik medál Ungvári Attila révén Ceglédre került.
arminchat ország 185 judósa vett részt a mexikói Cancún városában megrendezett Grand Prix-viadalon. A magyar delegáció két bronzéremmel térhetett haza a közép-amerikai versenyről, melyből az egyik medál Ungvári Attila révén Ceglédre került.
A bronzérmes Ungvári Attilától kapott információ szerint, testvérének, Ungvári Miklósnak a vádlijával volt egy kis problémája, s mivel még a verseny napján sem érezte magát száz százalékosnak, semmiképp sem akart kockáztatni a közelgő budapesti világbajnokság előtt, így nem vett részt a mexikói viadalon.
Ungvári Attila a 81 kilogrammban ippon győzelmekkel jutott be az elődöntőbe, ahol hosszabbításos mérkőzésen szenvedett vereséget. A bronzcsatában újra felszívta magát a ceglédi judós és egy ipponnal zárta a cancúni tornát.
Forrás: judoinfo.hu és cegledisport.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
