Hírek
2023. Január 14. 16:25, szombat |
Belföld
Forrás: Police.hu
Újbudai késelés: kollégáik meglátogatták a sérült rendőröket
Hosszú gyógyulási folyamat vár a sérült egyenruhásokra, de egyikük már otthonában lábadozhat.
Látogatás címen tett ki videót Facebook oldalára a BRFK arról a két rendőrről, akik kórházba kerültek az újbudai késelés után. 29 éves társukat, Baumann Pétert szívtájékon érte a szúrás, ő olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy már nem lehetett megmenteni az életét.
Dobos László törzszászlós szolgálatirányító parancsnokot otthon látogatták meg kollégái, őt már kiengedték a kórházból. Otthon felesége és másfél éves kisfia társaságában gyógyul. Kállai László főtörzszászlóst, körzeti megbízottat még kórházban ápolják, de reményeik szerint már ma délelőtt hazamehet, hogy családja körében lábadozzon.
A BRFK bejegyzését azzal zárja: Hosszú gyógyulási folyamat van előttük, de mi VISSZAVÁRJUK őket!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 14. 08:53, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt
Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt, és megakadályozza a felelősségvállalást, valamint a párt megújulását
2026. Június 13. 16:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: megújul a MÁV+ app
Megújul a MÁV+ app: egyszerűbb utazástervezés, könnyebb nemzetközi jegyvásárlás - közölte a közlekedési és beruházási miniszter pénteken a Facebook-oldalán.
2026. Június 13. 14:00, szombat | Belföld
Németh Zsolt bírálta a Fidesz EU ellenes politikáját
Németh Zsolt: a Fidesz-kormány \"túltolta\" az Európa-ellenes politikát, a pártnak vissza kell térnie a polgári irányhoz.
2026. Június 13. 13:00, szombat | Belföld
Meteorológia: a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula
Míg a jelenlegi hőmérséklet inkább a májust idézi, a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
