2024. május 16, csütörtök - Botond, Mózes

2016. Június 27. 15:04, hétfő | Helyi sport

Újabb sikeres hétvégét zártak a srácok

Kovács Lacee, és az ő tehetséges tanítványai újabb érmeket hoztak el

Böjte Barnival a Sicily Throwdown keretein belül léptünk "szorítóba" Teenage 15-17 kategóriában. Ennél jobb kezdést a csúcsig (CrossFit Games) vezető úton nem is tudtunk volna elképzelni. Az 5 event-ből kettőt megnyert, kettőben második lett és a mumusnak számító "beach event-en" (úszás) is bejött dobogóra, így összetettben magabiztosan hozta el az aranyérmet élete első versenyéről. Fogunk még hallani erről a fiúról ezt garantálom!

Eközben szombaton Szerbiában is szerepeltek versenyzőim a Senta Cross Challenge versenyen. Dejan Mihajlovic (szerb) magabiztosan nyerte a megmérettetést, míg Ónodi Ferenc (Szeged) ugyanitt a 4. helyen végzett miután a döntő feladatsorban magabiztosan győzött.

Két hét múlva Southern Warriors, ahol Lacee spanyol és olasz versenyzői fognak küzdeni.