Hírek
2014. Február 17. 12:09, hétfő | Helyi sport
U-11 Torna
Az U-11 csapatunk Dabason járt és szép eredményt ért el.
A Ceglédi VSE U-11 (2003) korosztályú csapata Dabason vett részt egy 6 csapatos, körmérkőzéses tornán, amelyen 2 győzelem, 2 döntetlen, 1 vereség, után a 3. helyen végzett.
Eredmények:
Ceglédi VSE - Gloriette SE 0:1 Ceglédi VSE – FC Dabas 0:0 Ceglédi VSE – Ferihegy Vecsés 4:2Ceglédi VSe - Kalinkovo (szlovák) 4:0 Ceglédi VSE - Budapest Honvéd 3:3
Csapattagok és gólszerzők: Horváth Dani (5 gól), Kartali Kristóf (4 gól), Juhász András (2 gól), Oldal Zoltán, Török Gergő, Sárkány Norton, Széll Máté, Prumek János, Abdel Magid Iván
Pintér István, edző: Van bennünk egy kis hiányérzet, mert a gólszerzésbe nehezen lendültünk bele, bár a lehetőségeink megvoltak. Ez a torna komoly erőpróba volt és a mutatott játék alapján a bronzéremmel elégedettek lehetünk. Csak a győztestől kaptunk ki! A Dabas lett az utolsó, akinek nem tudtunk gólt rúgni, miközben "egykapuztunk". A Honvéd ellen gyengén kezdtünk, 3:0-ról fordítottunk, úgy küzdöttek, és olyan gólokat szereztek a fiúk, hogy még az ellenfelek is "megsüvegelték" az utolsó 5 percünket!
Szabó Attila
technikai vezető
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 15:00, szerda | Bulvár
Idén is számos világsztár ad koncertet a Paloznaki Jazzpikniken
Idén is számos világsztár, köztük Rick Astley, a Matt Bianco, az Earth, Wind & Fire Experience, Gregory Porter és Ella Eyre ad koncertet az immár 14. Paloznaki Jazzpikniken augusztus 6-tól 8-ig.
2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról
Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról
2026. Április 29. 10:00, szerda | Belföld
Találkozót kezdeményez az ukrán elnökkel Magyar Péter
Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.
2026. Április 29. 09:00, szerda | Életmód
Május 4-én kezdődnek az érettségi vizsgák
Május 4-én a magyar nyelv és irodalom, valamint a magyar mint idegen nyelv tárgyak írásbeli vizsgáival megkezdődik a 2025/2026-os tanév május-júniusi érettségi vizsgaidőszaka - közölte az Oktatási Hivatal kedden az MTI-vel.
