Városlista
2025. december 6, szombat - Miklós

Hírek

2017. Február 03. 07:57, péntek | Belföld
Forrás: mti

Továbbra is sűrű ködben az ország

Továbbra is sűrű ködben az ország

Elsőfokú figyelmeztetést adott ki kilenc megyére a sűrű köd miatt a meteorológiai szolgálat.

Sok helyen tartósan megmarad a sűrű köd az északi, északnyugati megyékben, a látási viszonyok pedig csak lassan javulnak majd.
Napközben a Közép- és Dél-Dunántúlon, Dél-Alföldön változóan felhős lesz az ég, napsütés főleg az előbbi területeken lehet. Máshol borult, párás maradhat az idő – közölte a met.hu. Az előrejelzés szerint kisebb eső délelőtt a Tiszántúlon, délutántól már inkább a Dunántúlon alakulhat ki. A déli, délnyugati szél az ország déli felén élénk, néhol erős, északabbra mérsékelt lesz.

A legmagasabb nappali hőmérséklet általában 7 és 14 fok között alakul, de a borult, ködös tájakon csak 2 és 7 fokig melegszik majd fel a levegő. Késő este jellemzően 1 és 6 fok közé hűl le a levegő.

Forrás: met.hu

Címkék: időjárás, köd

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld

Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére

Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.

2025. December 06. 08:48, szombat | Belföld

Orbán Viktor szerint Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók győzelemre állnak

Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók pedig győzelemre állnak - jelentette ki a miniszterelnök pénteken Budapesten.

2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld

3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom

2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld

A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő

Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.