Városlista
2026. március 14, szombat - Matild

Hírek

2021. December 28. 09:54, kedd | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti

Többen is szén-monoxid-mérgezést kaptak egy családi házban

Többen is szén-monoxid-mérgezést kaptak egy családi házban

Hat ember lett rosszul a Pest megyei Vácszentlászlón egy családi házban hétfőn este, közülük négyet szén-monoxid-mérgezés gyanújával szállítottak kórházba

- közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel. Tájékoztatásuk szerint a tűzoltók azért vonultak ki a Tompa utcai házhoz, mert ott többen rosszul lettek. A gödöllői hivatásos tűzoltók kimutatták a szén-monoxid koncentrációját az ingatlanban.

A mentők szén-monoxid-mérgezés gyanújával négy embert szállítottak kórházba - közölte az OKF

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 14. 13:00, szombat | Belföld

Steiner Attila: 31,5 milliárd forintból újulnak meg kórházak az országban

Nyolc kórház energetikai fejlesztésére nyílik lehetőség 31,5 milliárd forint uniós forrásból - jelentette be az Energiaügyi Minisztérium energetikáért felelős államtitkára pénteken Budapesten.

2026. Március 14. 12:00, szombat | Belföld

Választás 2026 - NVI: öt pártlista lehet az országgyűlési választáson

A Nemzeti Választási Iroda (NVI) törölte a nyilvántartásból A Szolidaritás pártja - Magyar Munkáspárt országos pártlistáját, mert a jelölőszervezet nyilvántartásba vett egyéni jelöltjeinek száma nem érte el a szükséges 71-et.

2026. Március 14. 09:00, szombat | Belföld

Kiemelten ellenőrzi a benzinkutakat a NAV

Kiemelten ellenőrzi a védett árú üzemanyagokra vonatkozó szabályok betartását a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) a benzinkutakon és a telephelyeken.

2026. Március 14. 08:09, szombat | Belföld

A Mol és a Slovnaft újabb feljelentést nyújtott be a JANAF árképzési gyakorlata miatt az Európai Bizottságnál

Ismét feljelentette a horvát nyersolajszállító csővezeték üzemeltetőjét (JANAF) a Mol és a Slovnaft az Európai Bizottság Versenypolitikai Főigazgatóságánál, ezúttal \"visszaélésszerű árképzési gyakorlata\" miatt.