2024. május 6, hétfő - Ivett

2011. Október 17. 14:38, hétfő | Helyi sport

Több mint 60 perc emberhátrány sok volt

Szegeden szerepelt csapatunk a 9. fordulóban.

A hazaiak kezdték jobban a mérkőzést, több nagyobb helyzetük is volt, de Miski védéseinek köszönhetően gól nélkül érkeztünk a 27. perchez, amikor egy újabb veszélyes helyzetnél a 16-oson kívül kapusunk felugrott elfejelni a labdát. A játékszer azonban megpattant egy göröngyön, így nem oda érkezett, ahova várható volt, Miski fej helyett kézzel tudott hozzáérni, ímiért piros lapot kapott.

Az emberhátrány mintha jót tett volna a csapatnak, hiszen a félidő végéig fölényben játszottunk, irányítottuk a mérkőzést és egy szép akció végén Koncz góljával a vezetést is megszereztük.

A második félidő elején a hazaiak egyenlíteni, majd fordítani tudtak, és a végére elfáradó csapatunkat többször lekontrázva 4-1-re nyertek.

A vereségben nincs szerepe, de NB II-höz méltatlan körülmények fogadták a csapatot Szegeden. Október közepén hideg, fűtetlen öltözők, melegvíz nélküli zuhanyzók, értelmetlen kötözködés a televíziós stábbal... Rendezésben van még hová fejlődni.

Szeged 2011 - Restart-Ceglédi VSE 4-1 (0-1)

Szeged: Trepák (Czirbus, 78.) - Podonyi, Tóth I., Magyar Gy., Radnai - Kulacsik, Puskás Cs., Batik, Folmer (Reyes, 59.), Orosz (Gahwagi, 82.) - Bernáth

Cegléd: Miski - Robson, Ladiszlai, Buzás, Vincze Z. - Kenderes (Markó, 76.), Nagy L., Koncz Zs., Farkas I. - Busa (Bácskai 5, 29.), Balog M. (Kása, 84.)

Gól: Koncz Zs. (0-1) a 41., Orosz (1-1) az 50., Batik (2-1) a 65., Batik (3-1) a 70., Bernáth (4-1) a 87. percben

Piros lap: Miski (16-oson kívüli kezezésért) a 27. percben

Edzői nyilatkozatok

Kolozsvári János: "A nyírségi négyes demoralizáló volt, a mostani viszont örömteli. A kiállítás jelentősen befolyásolta a meccs alakulását."

Ványi Zsolt: "A hatvanperces emberelőnyét jól használta ki a hazai csapat."