2024. április 25, csütörtök - Márk

2016. December 19. 14:00, hétfő | Helyi

Szezonzáró csata zajlott a sporiban

Lepsényi Sándor búcsúzott a szurkolóktól

A férfi kézilabda NB I őszi záró fordulójában a Ceglédi KK SE hazai pályán fogadta a Komlót. Az első fordulóban szeptemberben nyerni tudott a bányász csapat otthonában a Cegléd, de mostanra rengeteget erősödtek a vendégek. Pallag remek védéseinek és Perisic kiváló formájának köszönhetően már négy góllal vezettünk a 24. percben, de a következő 10 percet a Komló hozta 1-7-re és a második játékrészben átvették a vezetést. A Cegléd kiegyenlített és az utolsó 20 percben már felváltva estek a gólok, így lefújáskor is maradt a döntetlen. A meccs után Lepsényi Sándort éltette a publikum, aki könnyes szemmel búcsúzott a szurkolóktól.

CEGLÉDI KK SE - SPORT 36-KOMLÓ 26 - 26 (13–13)

CEGLÉD: PALLAG - Lászlai, Grbovic 6, BORSOS, Tóth N., LEPSÉNYI, Gidai, Csere: Bősz (kapus), Bíró 4, PERISIC 9 (1), HÓDI 6, Szabó B., Andjelic,Megyeri 1, Edző: Nagy Károly

KOMLÓ: Granic - Markovic 5 (2), JERKOVICS 4, Szögi, Trkulja 1, Obradovic 2, GEBHARDT 7, Csere: Selymes(kapus), KATZIRZ 2, Kékesi, Bujtár, Szöllősi 4, Marcsek 1, Edző: Kilvinger Bálint

Cegléd, 650 néző. V: Herczeg, Südi

Az eredmény alakulása. 4. perc: 1–1. 11. p.: 5-3. 16. p.: 8-5, 24. p.: 12–8. 34. p.: 13–15. 47. p.: 20–20. 58. p.: 24–24

Kiállítások: 12, ill. 10 perc

Hétméteresek: 1/1, ill. 6/2

👨 MESTERMÉRLEG:

Nagy Károly: - Nagyon kemény és nagy taktikai csatát hozó mérkőzés volt .Mindkét csapatnak lehetősége volt megszerezni a győzelmet, igazságos döntetlen született.

Lepsényi Sándor: - Gratulálok a Komlónak, hogy elvitt tőlünk egy pontot! Jól játszottunk, de a Komló jó csapat. Harcoltunk, küzdöttünk védekezésben, szerettem volna szépen búcsúzni, mert szép öt év van mögöttem!

Kilvinger Bálint: - Nagyot küzdöttünk ,mindent megtettünk azért, hogy ponttal ,vagy pontokkal távozzunk. Gratulálok a fiúknak, jó mérkőzést játszottunk a Cegléddel.

Katzirz Dávid: - Sokat csiszolódott és fejlődött a játékunk az elmúlt időszakban. Köszönjük szurkolóinknak, hogy ennyien eljöttek és biztattak minket. Bármi lehetett volna ma ezen a meccsen, szerintem örülhetünk az egy pontnak is.

forrás: cegledisport.hu
fotó: Kisfaludi István