Városlista
2026. július 29, szerda - Márta

Hírek

2012. November 28. 11:38, szerda | Helyi sport
Forrás: infoCegléd

Szellő Imrét visszavárta a Dolce & Gabbana

Szellő Imrét visszavárta a Dolce & Gabbana

Új szezont kezdett a World Series of Boxing

Szellő Imrét az idei szezonra is visszahívta az olasz Dolce & Gabbana csapata, melynek idén a ceglédi sportoló az egyetlen magyar tagja. A neves divatmárka által támogatott csapat első, németekkel vívott mérkőzését már meg is nyerte. A tavalyi világbajnoki cím megszerzését követően nagy a nyomás a csapaton, de mindet megtesznek a siker érdekében.

Imre első meccsét november 23-án Angliában vívta az ír Joe Warddal, akivel már nem első alkalommal találkozott. Az elmondása szerint kellemetlen ellenfélnek számító Warddal az amerikai Eb-n a döntőbe jutásért küzdöttek meg egymással, ahol a magyar bokszoló maradt alul. Az Ankarában elvesztett mérkőzésért sajnos most sem sikerült elégtételt venni, pontozóbírók ugyanis 50:45 arányban az ír Európa bajnoknak ítélték a mérkőzést.

Imre a mérkőzést követően így nyilatkozott:

"Nem igazán tudtam azt megvalósítani a ringben amit elképzeltem. Volt egy elképzelésem, amit végbe akartam vinni és össze is jöttek belőle dolgok, de nem vagyok elégedett. A fordított alapállású ellenfelek nem az “ideáljaim”. Akinek ennyire hátul van a testsúlya nehezen megüthető és kellemetlen is vele boxolni. Nem állt meg a világ, dolgozunk tovább és a következő mérkőzésre koncentrálok."

A ceglédi bokszoló következő mérkőzésére december 8-án kerül sor, amikor ukrán ellenfelével száll majd ringbe. Imre a hétvégén ért haza, jelenleg pedig családi körben igyekszik feltöltődni következő mérkőzéséig.

fotó: Szellő Imre hivatalos szurkolói oldala

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 28. 14:00, kedd | Belföld

OGY - Megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak

A képviselők megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak az Országgyűlés hétfői ülésén.

2026. Július 28. 12:00, kedd | Életmód

Növényi eredetű anyag okozta a szennyezést a Fekete-Körösön, újraindulhattak a szabadstrandok

Növényi eredetű anyag okozta a szennyezést a Fekete-Körösön, a vízvizsgálatok eredményei megfelelőnek minősülnek, újraindulhattak a szabadstrandok – közölte hétfőn a Körös-vidéki Vízügyi Igazgatóság (Kövizig).