2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2012. Május 02. 10:53, szerda | Helyi sport

Szégyen, gyalázat

Továbbra is a negyedik helyen. Nagyjából ennyi pozitívumot írhatunk le a 25. forduló után.

Restart-Ceglédi VSE - Vecsési FC 2-4 (2-2)
Cegléd: Miski - Tóth M. (Markó, 54.), Buzás, Ladiszlai, Vincze Z. - Kenderes (Sándor, 64.), Nagy L., Koncz Zs., Farkas I. - Rebryk, Medgyesi (Laurinyecz, 79.)
Vecsés: Horváth G. - Balázs, Madar M., Farkas V., Fritz - Szurkos (Soóky, 90.), Petruska, Samuel (Piros, 84.), Kollár D. - Ndjodo, Török S.

Gól: Kollár (0-1) a 10., Koncz Zs. (11-esből, 1-1) a 14., Rebryk (2-1) a 20., Kollár (2-2) a 22., Samuel (2-3) az 54., Ndjodo (2-4) a 92. percben

Piros lap: Kollár D. (szándékosan felrúgta Vinczét) a 42., Nagy L. (második sárga lap után) a 92. percben

Edzői nyilatkozatok

Ványi Zsolt: "Szégyen, gyalázat!"

Duró József: "A csapat még a jogtalanul megítélt tizenegyest is elbírta. A hazaiaknál a kiállítás után is több helyzetet dolgoztunk ki, így megérdemelten győztünk."

fotó: Kisfaludi István