Városlista
2026. február 2, hétfő - Karolina

Hírek

2016. Április 02. 14:13, szombat | Helyi sport

Sírból visszahozott döntetlen

Sírból visszahozott döntetlen

A K&H Férfi Kézilabda Liga rájátszásának szerdai játéknapján az Orosháza csapatát fogadta a Ceglédi KK SE a Gál József Sportcsarnokban.

Az első félidőben a vendégek domináltak és semmit sem engedtek megvalósítani a Cegléd taktikájából. Eladott labdák, kihagyott helyzetek, elpuskázott hetesek és védekezési hibák jellemezték a Ceglédi KK SE játékát. A közönség már a 16. percben ébresztőt skandált és az ébredés be is következett a 35. percben. 11-20-as állásnál végre jött a fordulat és a Cegléd parádés 24 percet produkálva 13-4-re nyerte ezt az időszakot. Egy perccel a vége előtt még vezettünk is egy góllal, de a lefújáskor meg kellett elégednünk a sírból visszahozott egy bajnoki ponttal.

CEGLÉDI KK SE – OROSHÁZI FKSE-LINAMAR 27 – 27 (10 – 16)

CEGLÉD: Abramovic – LÁSZLAI 4/1, Andelic 2, Bíró 4, Tóth N. 1, Perisic 2, ORSZÁGH 6/1, Cserék: BŐSZ (kapus), LEPSÉNYI 4, Sipeki 1, Grbovic 3, Hódi, edző Kökény István

OROSHÁZA: Herjeczki – Pásztor M. 1, Németh G. 2, ZABIC 3, Milas 2, BUDAY 4/3, Németh L. 2, Cserék: Miklós (kapus), Varsandán, Mazic 1, RADOJEVIC 8, Tárkányi 2, Cemas 2, Suhonjic, Edző Vladan Jordovic

👀 Cegléd 750 néző, vezette: Hargitai, Markó

Az eredmény alakulása: 4.p.: 0-2, 10.p.: 2-5, 15.p.: 2-8, 20.p.: 6-9, 26.p.: 7-13, 35.p.: 11-20, 41.p.: 16-21, 50.p.: 22-24, 51.p.: 24-24, 56.p.: 25-26, 59.p.: 27-26

Kiállítások: 4 ill. 8 perc
Hétméteresek:5/2 ill 3/3

MESTERMÉRLEG:

Kökény István: Nagyon rosszul kezdtünk és ez az első félidő végéig tartott. A második félidőben csodaszámba ment, hogy mínusz kilencről fel tudtunk állni, ami azt bizonyítja, hogy van szívünk és van akaratunk, amihez ebben az időszakban remek egyéni teljesítmények is párosultak.

Vladan Jordovic: Negyven percig fantasztikusan játszottunk, majd sok ziccert hagytunk ki, kettős emberhátrányban maradtunk, Zabic piros lapot kapott, Milas megsérült. Jó karaktert mutatott a csapat, gratulálok a játékosaimnak!

-pézsé-

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 02. 07:33, hétfő | Sport

Labdarúgó NB I - A Ferencváros nyerte a rangadót

A címvédő Ferencváros egygólos mérkőzésen nyert a kupagyőztes Paks otthonában a labdarúgó Fizz Liga 20. fordulójának vasárnapi rangadóján.

2026. Február 02. 07:27, hétfő | Életmód

Folytatódik a csapadékos, de enyhe időjárás a jövő héten is

2026. Február 02. 07:26, hétfő | Belföld

Ma indul az Otthoni Energiatároló Program

Hétfőn 10 órakor elindul az Otthoni Energiatároló Program pályázati szakasza, a jelentkezők 2,5 millió forint vissza nem térítendő támogatást kaphatnak korszerű akkumulátor telepítéséhez

2026. Február 02. 07:25, hétfő | Sport

Női vízilabda Eb - Az izraeliek elleni győzelemmel elődöntős a magyar válogatott

A magyar női vízilabda-válogatott a várakozásnak megfelelően fölényesen, 22-6-ra nyert vasárnap az izraeli csapat ellen, ezzel elődöntőbe jutott a funchali Európa-bajnokságon.