Hírek
2013. November 26. 12:51, kedd | Helyi sport
Sikeres hétvége a tatamin
Szombaton Szekszárdon „randevúzott 189 judoka, hogy eldöntse az idei ifjúsági „B” korosztály bajnoki érmeinek sorsát. A Közgép-CVSE színeiben négy fiatal fogott a küzdelmekbe és érdekes, hogy közülük a két még serdülő korú, így akár két évvel fiatalabb sportoló jutott be a délutáni érmekért zajló szakaszba. Sajnos ott az ellenfelek legyőzték őket, de a megszerzett 1 ezüstérem és 1 ötödik hely is figyelemre méltó.
Vasárnap Győrben a Széchenyi Kupán három ceglédi sportoló állt szőnyegre. Bravúros módon egyikük sem talált legyőzőre. Így három aranyéremmel térhettek haza a viadalról.
Eredmények:
Ifjúsági „B” Országos Bajnokság
Női 40 kg II. Tamasi Szandra
Férfi 81 kg V. Árvai Péter
Széchenyi Kupa
Diák „D” 30 kg I. Ürögdi Zoltán
Diák „C” 39 kg I. Ürögdi Dominik
Diák „B” 38 kg I. Szegedi Dániel
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 03. 10:00, hétfő | Belföld
Hőség - Gajdos László: 10-20 településen problémás a vízellátás
Jelenleg az egész országban biztosított az ivóvízszolgáltatás, 10-20 településen lehetnek problémák, de azokat folyamatosan kezelik - közölte az élő környezetért felelős miniszter vasárnap Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 03. 09:04, hétfő | Belföld
Megnyílt az AMKA 33. országos nyári–őszi kiállítása Gödöllőn
Megnyílt A Magyar Kézművességért Alapítvány (AMKA) 33. országos nyári–őszi kiállítása a gödöllői Művészetek Házában.
2026. Augusztus 03. 07:19, hétfő | Belföld
Forsthoffer Ágnes egyeztetésre hívja a kormány és a parlamenti pártok vezetőit
2026. Augusztus 03. 06:00, hétfő | Belföld
Hétvégéig marad a forróság, enyhülés szombattól jöhet
Hétvégéig marad a forróság, néhány Celsius-fokos enyhülés csak szombattól jöhet - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
