2024. május 18, szombat - Erik, Alexandra

2014. Február 11. 11:33, kedd | Helyi sport

,,Sajnos ez a meccs nem a pályán dőlt el…’’

Az NB I tizenkilencedik játéknapján Vácon léptek pályára a ceglédiek

Az NB I tizenkilencedik játéknapján Vácon léptek pályára a ceglédiek, ahol a hazaiak végig vezetve szerezték meg a két bajnoki pontot.

Váci KSE – Ceglédi KKSE 26-22 (13-11)
Vác, 400 néző V: Bonifert, Oláh

CEGLÉD: Bősz, Bartucz – Endrédi 4, Varga P.1, Tóth N. 1, Dengi, Lászlai, Hódi 2, Benke, Csőke, Lepsényi 2, Takács B. 1, Perisics 5, Antal, Pocsai, Vujovics, Bíró 6
Az eredmény alakulása. 10. perc: 4–4, 15. p.: 7–6. 24. p.: 13–9, 33. p.: 15–13. 41. p.: 19–16. 46. p.: 23–17. 53. p.: 25–20, 59.: 25-21

A mérkőzésen látottakat az edző Kökény István értékelte, elevenítette fel: – Eddigi pályafutásom alatt nem fordult még elő, de nem tudok mást mondani: sajnos ez a meccs nem a pályán dőlt el, már kezdés előtt esélytelenek voltunk. Ugyanakkor nem játszottunk csúcsformában, de lehet, ma az is kevés lett volna.

• Utánpótlás csapatok eredményei:

ifjúsági: Vác – Cegléd 28-21 (13-7)
Góldobók: Szilágyi Z. 6, Apró 4, Bugyi 3, Müller 3, Imregi 2, Peszeki, Mészáros, Szilágyi B. 1-1Jakab László edző: Adtunk egy félidőnyi előnyt a Vácnak.

junior: Vác – Cegléd 36-45 (17-23)
G: Bányai 11, Egyed, Bugyi 7-7, Szilágyi Z., Müller, Apró 5-5, Kósik 2, Imregi, Mészáros, Reznák 1-1
Jakab László: Végig vezettünk, gratulálok a csapatnak.