2024. április 18, csütörtök - Andrea

2011. Január 21. 12:44, péntek | Helyi
Forrás: Infó Cegléd

Pákozdi Hús Teremlabdarúgó Torna 12. forduló

Haladunk az alapszakasz vége felé. Jó látni, hogy minden helyért megküzdenek a csapatok és az utolsó helyezett sem megy feltett kézzel a pályára.

Jövő héten "nagy derbi" lesz. Kedden 21:30 órakor PFB Electric - Pákozdi Hús, a

Az első félidőben úgy tűnt simán hozza a meccset a PFB. Szokoli szerzett vezetést, majd Székely duplája után a 12. percben már 3-0 volt. A 18. percben Buczkó góljával jelezte, hogy csak a félidőnek lesz vége. A 27. percben eldőlni látszott minden Székely újabb gólt lőtt, 4-1. Egy perc múlva sokadik helyzetét belőtte Lendvai Krisztián. Már csak 3 perc volt hátra amikor jött a csattanó – 37. perc 4-3, 39. perc 4-4 és 20 másodperccel a vége előtt Lendvai Krisztián góljával 4-5 a Keverton javára.

A Mirror és a CFE összecsapása sem hozott rosszabb meccset, mint az előző. Igaz itt 15 percig kellet várni az első CFE gólra, de a félidőben még lőttek egyet, így 0-2 lett. A második játékrészben nagyon akart mindkét csapat. A helyzetek alapján akár 6-6 is lehetett volna, de a két kapus kitűnően védett. Azonban a focit gólra játszák és abból a Mirror szerzett kettőt és ezzel igazságos döntetlen született.

A Csemő csapata egy félidő előnyt adott a Kedvenceknek, akik két góllal büntettek is ezért. A második félidőben csapkodó játék mellett sok gól esett. A Csemő csapatából Kiss Zoltán a 30. perc körül sérülés miatt kivált, ami nagyon rosszul érintette a csapatot. A vége előtt egy perccel a Kedvencek vezettek 3-2-re, de ezen az estén már bebizonyosodott, hogy a meccs 40 percig tart. Erre a Csemő emlékezett jobban, mert a 40. percben Bódi Tamás góljával kiegyenlített. Végeredmény 3-3.

A Showder Club végig vezetve, magabiztosan hozta a három pontot a Bercelonával szemben. Ehhez azonban kellett a kapus Turbók András jó teljesítménye, akinek nem először köszönhetnek sokat a társak. Király Balázs a Bercelona gólfelelőse csupán büntetőből tudta bevenni kapuját. A vége 4-1.

A középmezőny két riválisának mérkőzésén az Euro Petrol játékosai tűntek motiváltabbnak a felsőágra jutásért folytatott küzdelemben. Félidőben 3-0 volt az eredmény. Szünetben kapust cserélt a Revans, de ez sem segített, az új portás is begyűjtött három gólt. Így az Euro Petrol számára még nyitott, a Revans számára pedig kezd bezárulni a felsőház kapuja. Végeredmény 6-1.

A Pákozdi Hús csapatára „kötelező” győzelem várt, ami tudjuk mindig nehéz. Így is indult a mérkőzés. A Pákó már a második percben vezetett, de tiszavirág életű volt a vezetés, mert az ellentámadásból rögtön egyenlített is Utassy Róbert. Küzdelem volt, de a szép játékkal adósak maradtak a csapatok. A három pontot begyűjtötte a Pákozdi Hús és ezzel vissza vette a vezetést. Végeredmény 3-1.

A Hungária Értékpapír számomra a torna „legnagyobb csalódása”. Nagy reményekkel indultak, de nem tudnak csapattá formálódni, csupán perceik vannak egy-egy mérkőzésen. Ez a tény nem zavarta a Fekete Macskákat. Játszották saját játékukat és Szarvák Norbert mesterhármasával simán nyertek.

A forduló meglepetése született meg az utolsó meccsen. A Medosz jelszavát – feltámadunk - aLesz Vigasz tette magáévá. A Medosz a múlt héten verte a lista vezetőt, most kikapott a sereghajtótól?!. Hiába volt László Bence mesterhármasa, rajta kívűl senki nem tudott gólt rúgni a Medosz csapatából. A Lesz Vigaszból viszont hárman osztoztak a négy gólon. Végeredmény 3-4.

PFB Electric Hungary - Keverton 4-5
Mirror Fusion - CFE 2-2
Csemő - Kedvencek 3-3
Showder Club - Bercelona 4-1
Euro Petrol - Revans 6-1
Pákó - Pákozdi Hús 1-3
Fekete Macska - Hungária Ép. 3-1
Medosz - Lesz Vigasz 3-4