2024. április 18, csütörtök - Andrea

2011. Február 26. 14:11, szombat | Helyi
Forrás: Infó Cegléd

Pákozdi Hús Teremlabdarúgó Torna - rájátszás - 4. forduló

Különösebb meglepetés nélkül zajlott le a 4. forduló. A felsőházban nagy küzdelem várható a harmadik helyért, bejelentkezett a CFE is!

Jövőhéten három fordulóval véget ér a 2010-2011 szezon.

A Bercelona 10 percen keresztül hiába ostromolta az ellenfél kapuját, Turbók András mindent kivédett. Viszont a Showder Club két támadásból, két góllal (9. és 10. perc) jelezte, hogy a múlt heti győzelmük nem volt véletlen. A második félidőben szépített a bercelona, amire újabb két góllal válaszoltak Taraiék. A vége előtt még egy gólt lőtt a Bercelona, de ez csak a 4-2-re volt elég.

A Pákozdi Hús már a 3. percben vezetéshez jutott Kecskeméti góljával, amelyet félidőig még Sápi eggyel megtoldott. A második félidőben azonban kiegyenlített a Keverton. A 29. és 36. perc között villámháború folyt, nyolc perc alatt hat gól esett. A csatából a Pákozdi Hús jött ki jobban, mert ők négy gólt rúgtak a Keverton két góljával szemben. Izgalmas mérkőzésen 6-4 a Pákozdi Hús javára.

Az alsóház rangadóját a Medosz kezdte jobban, Kósa Gergely már a 18. másodpercben vezetéshez jutatta csapatát. A Kedvencek ekkor rájöttek, hogy elkezdődött a meccs. A 7. percben kiegyenlítettek, de a Medosz jobban figyelt a végjátékra, Süveges András 20. percben szerzett góljával előnnyel mentek a szünetre. A második félidőben tíz perc mezőnyjáték után a 31. és 39. perc között öt gól esett, melyből a Süvegesék hármat, Mogyorósiék kettőt szereztek. Az 5-3-as győzelemmel a Medosz lépés előnybe került az alsóházi elsőségért folytatott küzdelemben.

Az alsóház két hullámzó teljesítményt nyújtó csapata közül a Pákó jobb napot fogott ki. Takács Ferenc góljával az első félidőben vezetést szereztek, majd Ungureán László góljával növelték előnyüket. A Fekete Macska játékosai közül csak Dombai volt eredményes.

A Csemő mondhatni szokás szerint egy félidő előnyt adott az ellenfélnek, félidőben még a Revans vezetett. A második félidőben nagyobb sebességre kapcsoltak a csemői fiúk. Szűcs Zoltán újra elhozta góllövő cipőjét (két gólt rúgott) és 4-2-es győzelemhez segítette csapatát.

A PFB Electric győzelmi kényszer alatt játszott, ami kissé görcsössé tette játékát. Móricz Viktor már az első percben vezetést szerzett, ám ezt még az első félidőben egalizálta Nagy Lajos. A második játékrészben állva maradt a Mirror, előbb Farkas, majd Szokoli, utána újra Móricz és végül Szilágyi talált be a Mirror kapujába, amire csak egy válasz gól érkezett. Végeredmény 5-2 a PFB javára.

Az Euro Petrol hiába játszik jól mérkőzésről – mérkőzésre, nincs szerencséje, a rájátszásban még nem tudott mérkőzést nyerni. A CFE viszont egyre jobb formába lendül, a múlt heti győzelem után újból nyert és ezzel jó esélye nyílt a dobogó elérésére. Végeredmény 4-2 a CFE javára.

Sajnos az utolsó mérkőzésen a Lesz Vigasz csapata nem tudott kiállni, ezért játék nélkül szerezte meg a három pontot a Hungária Értékpapír csapata.