2024. április 26, péntek - Ervin

2011. Február 18. 08:47, péntek | Helyi
Forrás: Infó Cegléd

Pákozdi Hús Teremlabdarúgó Torna - rájátszás - 3. forduló

A harmadik forduló után a felsőág "kezd hasonlítani a LaLiga-hoz", két csapat elszakadt a mezőnytől, és valószínűleg egymás között döntik el a bajnoki cím sorsát.

Az alsóágon kiegyenlítettebb a mezőny. A jövő héten &q

A Showder Club játékosairól a torna elején még azt írtam – „nem elég összeszokott és érett a játékuk”-. Nos a Pákó ellen megmutatták, hogy „megérettek”. Szervezetten játszottak és 4-1 arányban leiskolázták ellenfelüket. Jó volt látni a lendületes, fiatalok által bemutatott örömfocit.

Futsal létszámmal, vízilabda eredmény született a Pákozdi HúsMirror találkozón. A Mirror sérülések és betegségek miatt csak 4+1-ben tudott kiállni. A Pákozdi Hús sportszerűen hasonló létszámmal kezdett, viszont „nem túl udvariasan”. Kecskeméti József már a 12. másodpercben vezetést szerzett csapatának. A folytatásban 4-4-ig partiban volt a Mirror, de utána jobb helyzet kihasználásának köszönhetően a Pákozdi Hús 7-5 arányban nyert és begyűjtötte a három pontot.

A Keverton alapembereit nem tudták helyettesíteni a „veteránok” –Lendvai L. és Bujdosó S.-, akik tisztességgel küzdöttek az utolsó percig, mivel cseréjük nem volt. A Revans nem mutatott kirobbanó formát, de többet futott és eredményesebb volt a kapu előtt, így 4-3-ra megnyerte a mérkőzést.

A Csemő újra soraiban tudhatta Huszti Gyulát és Virág Csabát, de kapusuk még mindig nincs. A CFE viszont nagyon jó kapust talált Őze Gábor személyében, aki nagyszerű teljesítményével sokat segített csapatán. A legtöbbet viszont Deli Gábor tette, aki három gólt rúgott, amire csak eggyel tudtak válaszolni a csemőiek. Jó iramú mérkőzésen CFE - Csemő 3-1.

A Lesz Vigaszt még az ág is húzza, a Kedvencek ellen csak 4+1-ben tudtak kiállni, amire az ellenfél nem sokat adott, ők 5+1-ben játszották végig a mérkőzést. Az eredmény egy percig sem volt kérdéses. A Lesz Vigasz csak egy becsület gólig jutott el, míg a Kedvencek tizenegyet rúgtak.

A Medosz magabiztosan menetel az alsóágon. A Fekete Macska sem tudta megfékezni ezen az estén. A kapus,Orbán Kabdebo Andor mindent védett, ami kapura ment, társai pedig serényen rúgták a gólokat. A Fekete Macska gólfelelőse Szarvák Norbert ezúttal nem lőtt gólt. Végeredmény 5-1.

A PFB Electric csapatában mindig van húzó ember, ezúttal Nagy László volt ebben a szerepben, aki a 4. és a 7. percben két gyors, nyugtató gólt szerzett csapatának. A fordulás után még Nagy Péter szépített, de hiába volt minden erőfeszítése az Euro Petrolnak, újabb gólt nem tudtak elérni. Viszont a PFB Electric még szerzett kettőt és ezzel magabiztosan 4-1 arányban megnyerte a mérkőzést.

A Bercelona nagyon szerette volna megszerezni első győzelmét az alsóágon, de ugyanezt akarta a Hungária Értékpapír csapata is. Félidőben 3-2 a Hungáriának. Szünet után 5-2, de volt még hátra 10 perc, amit nagyon megnyomott a Bercelona és feljött 5-4-re, azonban kiegyenlíteni nem tudott. Izgalmas és küzdelmes mérkőzést vívott a két csapat, a döntetlen igazságosabb lett volna (szerk.).