2024. április 26, péntek - Ervin

2011. Február 04. 09:50, péntek | Helyi
Forrás: Infó Cegléd

Pákozdi Hús Teremlabdarúgó Torna - rájátszás - 1. forduló

Elkezdődött Pákozdi Hús Teremlabdarúgó Torna rájátszása. Egyre izgalmasabbak a meccsek, fokozódik a hangulat.

A Pákó lendületesen, nagyon motiváltan játszott. A Lesz Vigasz pedig folytatta gyenge szereplését. A pályán az történt, amit Pákozdi Tibor csapata akart. Végeredmény sima 8-0.

Felfokozott hangulatban kezdődött a vasárnapi MedoszBercelona (1-3) mérkőzés „visszavágója”. Medosz agresszív játékkal lépett fel, amely meghozta a sikert. Süveges mester hármassal járult hozzá a győzelemhez. A Bercelona gólfelelőse – Király Balázs- nagyon hiányzott a csapatának.

A CFE részéről nagy luxusnak bizonyult, hogy a Pákozdi Hús ellen csere nélkül állt fel. Öt percig tudták tartani magukat, akkor Utassy adta meg a jelet a „gólgyártásra”. Juhász Dániel (1)befutotta az egész pályát, Utassy (2), Kecskeméti (3) góllal terhelte meg Őze kapuját. Félidőben 3-0, a végén 7-1.

A bajnokság megnyerésére törekvő PFB Electric egy félidő esélyt adott a Revansnak vagy mondhatjuk úgy is, hogy a Revans egy félidőig tudta tartani a lépést a PFB-vel. A lényeg az, hogy 1-0-ás félidő után 6- 0 lett a végeredmény.

A Showder Club és a Fekete Macska négy napon belül újra találkoztak egymással. Ezúttal megosztoztak a pontokon. Élvezetes és fordulatos mérkőzésen nyolc gól esett. Végeredmény 4-4.

Két felsőágas csapat találkozóján kevés gól esett, de annál izgalmasabb volta játék. A Mirror két gólját a „két öreg”, Stummer és Bodóczki szerezte. Választ erre csak egyszer tudott adni az Euro Petrol Bálint góljával. Végeredmény 2-1 a Mirror javára.

A Kedvencek a tőlük megszokott lendületes játékkal focizott a Hungária Értékpapír ellen. Hungáriából hiányoztak az NB II-es játékosok, de akik ott voltak becsülettel küzdöttek. Gólokban ez a mérkőzés sem volt gazdag, mindössze három esett. A Kedvencek nyert 2-1-re.

A forduló utolsó meccsén két felsőágas csapott össze. A Csemőtől „szokatlan kezdés” – félidőben ők vezettek 2-0-ra – után a második játékrészben a Keverton kitudott egyenlíteni Lendvai Krisztián és Locskai István góljaival. A 2-2-es döntetlennek egyik csapat sem örült igazán a mérkőzés után.