2013. Február 26. 17:27, kedd | Helyi sport
Forrás: cekk

Óriási győzelem!

Nyertünk a KSC Szekszárd ellen

A múlt heti BSE elleni győzelmünk után következő ellenfelünket, a KSC Szekszárd csapatát is sikerült legyőznünk! A szezonban eddig két alkalommal botrányos körülmények között, hosszabbítás után kaptunk ki, a 3. mérkőzésen rendes játékidőben 12 pontos vereséget szenvedtünk a Szekszárdtól. De tanultunk ezekből a vereségekből és a szombati meccsen nagyon szép játékkal 88-70 arányban, végig vezetve megvertük riválisunkat.

7-8 perc kivételével – amikor fej-fej mellett haladtak a csapatok – az egész mérkőzésen fölényesen jobb volt a ceglédi csapat és fölényes győzelmet is aratott.

CEKK - Atomerőmű KSC Szekszárd 88 - 70
(23-19, 25-11, 14-18, 26-22)

CEKK: Mrozinska 24, Serbán 16, Medgyessy 12/3, Baksa 12, Chomac 9, Orbán 7/3, Cymmer 6/6, Filipowicz D. 2, Millner, Hegedűs, Kobolák.
Edző: Újhelyi Gábor

Az egész csapat kiemelkedő teljesítményt nyújtott, de legfontosabb számunkra, hogy két fiatal ceglédi születésű magyar bajnok játékosunk Baksa Bettina és Filipowicz Dóra is bizalmat kaptak az edzőtől és tisztesen helyt is álltak, ami optimizmusra ad okot a májusban megrendezésre kerülő U23 bajnokság előtt.