Hírek
2022. Július 19. 11:02, kedd |
Belföld
Forrás: mti/fotó: pixabay
Nyolcezer doboz adózatlan cigarettát találtak egy tanyán
Nyolcezer doboz adózatlan cigarettát találtak egy Záhony melletti tanyán - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) hétfőn az MTI-t.
A pénzügyőrök Záhonynál tartottak zöldhatár-ellenőrzést, amikor egy gyanús autóra lettek figyelmesek. Távolról követték a kocsit, amely egy tanyára ment, ahol nagyobb dobozokat pakoltak be az egyik épületbe.
A NAV munkatársai átvizsgálták az ingatlant és az egyik helyiségben kartondobozokban megközelítőleg nyolcezer doboz ukrán csempészcigarettát találtak - tudatták.
A 11 millió forintot érő adózatlan terméket lefoglalták, a tetten ért embert feljelentették - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 08:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltánt és Tanács Zoltánt is miniszternek kérte fel Magyar Péter
2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld
Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt
Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.
2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld
Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója
Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.
