2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2014. December 11. 12:23, csütörtök | Helyi sport

Nem tudtunk lépést tartani

Gyöngyös vitte a pontot

Sokáig fej-fej mellett haladtak a csapatok, majd az első félidő hajrájában 11-11-et követően a gyöngyösiek sorban 3 gólt dobtak és az első félidőt 2 gólos előnnyel zárták. A második játékrész elején egy darabig hullámzó volt a játék. A vendégek általában 2-3 góllal vezettek. A 40. percig a Cegléd még kétségessé tudta tenni a találkozó kimenetelét, de 20-22-es állást követően a Gyöngyös, egymás után több gólt is szerzett gyors indításból, elhúzott és a végén már csak a győzelmük különbsége volt kérdéses.

Kökény István nyilatkozata:
„A mérkőzés végére nem csak az energiánk fogyott el, hanem kevesebb lett az egészséges játékosaink száma is. Ez is közre játszott abban, hogy a 40. perctől nem tudtunk lépést tartani, nem tudtunk egyen rangú ellenfelei lenni a Gyöngyösnek.”

Ceglédi KKSE: Bősz, Mojsilov, Bartucz (kapusok), Országh 2, Tóth, Hódi 5, Hegedűs 2, Egyed, Sipeki, Nikolicza 3, Lepsényi 2, Takács 5, Perisic 5, Antal 1, Pocsai, Bíró 3

Ceglédi KKSE - B.Braun Gyöngyös: 28 – 37 (13-15)

Ifjúsági mérkőzés:

A mérkőzés elejétől fogva nem találtuk magunkat és ez minden meghatározó játékosunkra is jellemző volt. Sajnos nem sikerült megszorongatni a Gyöngyös fiataljait.

Ceglédi KKSE: Brandt (kapusok), Peszeki 2, Lukácsi 3, Krupincza 1, Bozsik, Mészáros, Komlós 1, Elekes, Földi 4, Irmegi 1, Apró 2, Szilágyi, Müller 4
Ceglédi KKSE – B.Braun Gyöngyös 18-38 (7-15)

fotó: Kisfaludi István