2024. május 18, szombat - Erik, Alexandra

2014. Február 28. 12:09, péntek | Helyi sport
Forrás: Cegledhandball

Nem jött össze az utolsó hazai...

Az alapszakaszban utolsó hazai mérkőzésén lépett pályára a CKKSE serdülő csapata, a Kecskeméti Sportiskola ellen.

Az alapszakaszban utolsó hazai mérkőzésén lépett pályára a CKKSE serdülő csapata, a KecskemétiSportiskola ellen.

Az első félidőben kiegyenlített játék volt, a védekezésünk nem volt kellően kemény, de így is 1 perccel a vége előtt egy góllal vezettek a vendégek, de gyors egymás utáni két hibánkat kihasználták és háromgólos vezetéssel tértek a csapatok pihenésre.

A második félidőben is sokáig fej-fej mellet haladtak a csapatok, 4-5 gól volt a Kecskemét előnye öt perccel a befejezés előtt, amit meg is tartottak a végéig.

Továbbra is sérülések, betegségek nehezítették az összeállítást, de végig küzdve több jó egyéni teljesítményt láthattunk.

CEGLÉDI KKSE - KESI-ALTOTERRA 22-30 (10-13)

CEGLÉD: KATONA (kapus), FÖLDI, DÁVID 3, MÉSZÁROS 3, Komlós, MÜLLER 11, BRANDT 2
cs: Konyicsák, Tölgyessy (kapusok) TÓTH 3, Varga, Orosz, Alföldi, Zsíros, Elekes, Farkas