Hírek
2016. Március 08. 12:17, kedd | Helyi sport
Nálunk volt a labda ⚽
Hétvégén az FC Hatvan csapatát fogadták a ceglédi focisták
A múlt heti kapufa dömping után itthon is próbára tették a játékosok a keresztlécet és a vezetőedző idegeit. Két kapufa után a harmadik felsőléces fejes után azonban Pozsár a kipattanót értékesítette. A gól után továbbra is lendületben maradtunk és Csordás Szabolcs fejesével kettőre növeltük előnyünket. A második játékrészben csak helyzetekig jutottunk, újabb gólt nem sikerült szerezni.

Ceglédi VSE – FC Hatvan 2-0 (2-0)
Gólszerzők: Pozsár Dániel (38’ 1-0), Csordás Szabolcs (42’ 2-0)
Cegléd: Verebélyi – Wild, Makrai, Farkas A., Polyák, Markó, Szkunc, Csordás Sz., Peres (Sánta), Pozsár (Popovics), Csordás S. (Füle)

Varga Attila vezetőedző: Az első pillanattól uraltuk a játékot. Helyzeteink, kapufáink voltak, a végén pedig két góllal megkoronáztuk az első félidei produkciónkat! Szünet után kiegyenlítettebb lett a mérkőzés, mást játszottunk, kontrákból növelhettük volna előnyünket. Több volt ebben a mérkőzésben.
Szabó Attila
fotó: Kisfaludi István
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 23. 17:00, kedd | Helyi sport
Két forduló, két győzelem - remek rajt a bajnokságban
2025. December 05. 07:38, péntek | Bulvár
37 milliárdos faluépítésbe kezd a magyar kormány Azerbajdzsánban
2025. December 05. 07:37, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt
A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.
2025. December 05. 07:36, péntek | Életmód
A mecseki Zengőn álló építmény lett az Év kilátója 2025-ben
A magyar turisták szavazatai alapján dőlt el, hogy a Mecsek-hegység legmagasabb hegyén álló, az arról elnevezett építmény lett az Év kilátója pályázat győztese












