2024. április 24, szerda - György

2018. Február 25. 17:52, vasárnap | Helyi

Nagy csata, nagy győzelem

A férfi kézilabda NB I pénteki játéknapján a Ceglédi KK SE az Orosházát fogadta a Gál József Sportcsarnokban.

A teltház előtt megrendezett négypontos mérkőzés első félidejében érezni lehetett a tétet, mindkét csapat sokat hibázott. A második félidőre a Cegléd javulni tudott és végig irányítva a játékrészt magabiztos és fontos győzelmet szerzett.

CEGLÉDI KK SE – OROSHÁZI FKSE 25–19 (10–10)

CEGLÉD: PALLAG – LÁSZLAI 9, Juhász, BORSOS 5, Grobovic 1, Radovic 1, RADNIC 6 (2), Csere: Aleksza (kapus), Hajdu 2, Szabó, Megyeri 1, Edző: Jakab László

OROSHÁZA: SZABÓ – NÉMETH 5 ,Stranigg 3, Morva 1, Braz, Pásztor 3, Ferenczi 2, Csere: Herjeczki (kapus), Markoski 2, Milosevic, Balázs 2, Gyene 1(1), Mihály, Antal, Knezevic Edző: Bakó Botond

Cegléd, 800 néző. V: Andorka, Demény

Az eredmény alakulása. 5.p.: 1-2, 10.p.: 2-3 ,14.p.: 4-4, 20.p.: 5-6, 25.p.: 7-8, 28.p.: 9-9, 35.p.: 12-10, 45.p.: 18-14, 54.p.: 21-16

Kiállítások: 2, ill. 8 perc

Hétméteresek: 3/2, ill. 1/1

MESTERMÉRLEG:

Jakab László: – Az első félidőben kapkodtunk, idegesek voltunk, nagyon sokat hibáztunk, majd megnyugodott a társaság, jó kapus teljesítmény volt és a második félidő a miénk lett. Le a kalappal mindenki előtt, köszönet a közönségnek, hogy kitartottak mellettünk!

Bakó Botond: – Jól játszottunk az első félidőben, aztán a másodikban olyan egyéni hibákat vétettünk, ami már nem fér bele. Nem tudom mi történt a második félidőben, küzdöttünk, hajtottunk, de túl sok gyerekes hibát vétettünk…