2014. December 02. 18:46, kedd | Helyi sport

A 2014. november 29-30.-ai hétvége vízilabda eseményei és azok eredményei:

• Fèrfi OB1/B

- DVSE (Debrecen) - Ceglèdi Vasutas Sport Egyesület - UVSE 11 - 5

Góllövők: Kutasi Rómeó Dávid 2, Hajek Zsombor, Simon Gábor, Rozsnyay Márk

Támadó játèkunk csődöt mondott, sem a gólhelyzeteinket, sem az emberelőnyös helyzeteinket nem tudtuk gólra váltani. - Munkácsy Róbert edző

• Fèrfi OB II.

- MVLC (Miskolc) - Czeglèdi Lamantinok 17 - 8

Góllövők: Türei Zsolt 3, Beck Dávid 2, Hering Tamás, Király Dániel, Csernus Gyula

A csapat a mèrkőzèst nagyon jól kezdte, ès az első kèt negyedben partenere volt a csoportot veretlenül vezető Miskolcnak, de a 3. negyedben elfáradtunk ès a jobb kondicióban lèvő ellenfelünk felőrölte a vèdelmünket valamint kihasználta a hibáinkból kialakult helyzeteket.

- Czeglèdi Lamantinok - KEAC 6 - 8

Góllövők: Opra István 2, Varga Tamás, Beck Dávid, Beck Miklós, Türei Viktor

A helyzeteinket sajnos sorra elkapkodtuk illetve azok során sorra kapufára lőttünk. Sokszor a vèdekezèsünk sem állt össze, így ellenfelünk 3:0 elhúzott. A mèrkőzès későbbi szakaszában azonban sikerült kiegyenlítenünk ès mèg a vezetèst is átvettük, de gólokèrt meg kellett küzdeni, ami kivette az erőt a csapatból, ekkor a 6:6-os mèrkőzès állásnál kaptunk kèt gyors gólt, melyre már nem tudtunk válaszolni.

Az OB II.-es bajnokság őszi alapszakasza befejeződött, csapatunk a 3. helyen várja a tavaszi folytatást. Gratulálok minden játèkosnak az eddigi teljesítmènyèrt!! -Zám Attila edző

• Leány gyermek

- Ceglèdi Vasutas Sport Egyesület - Vidám Víziolovak Vízilabda Club SE. 10 - 5

Góllövők: Rocska Lilla 5, Mátè Diána 4, Takács Kata

Az első mérkőzésen döntetlent játszottunk a Vidám Vízilovak ellen. Szombaton megmutatták a lányok, hogy magabiztos játékkal tudunk győzni. A mérkőzésen kiemelkedő volt a kapus teljesítmény. Gratulálok minden leányomnak. Dolgozunk tovább idén vár még rànk két fontos idegenbeli mérkőzés. - Tankó Dorina edző

A következő hét programja:

Az egyesület csapatai közül az OB1/B-s felnőtt csapatunk hazai környezetben fogadja 2014.12.06. napon (szombat) 11 órakor a Nagykanizsa csapatát.

fotó: Kisfaludi István (infocegléd fotóarchívum)

2024. Április 16. 12:02, kedd | Helyi sport