2024. május 9, csütörtök - Gergely

2012. Október 01. 14:02, hétfő | Helyi sport

Megkezdődött az őszi pólószezon

A hétvégén megkezdődtek a küzdelmek az OB I/B vízilabda-bajnokság felnőtt mezőnyében is.

Az “A” csoport első fordulójára szombaton délután Cegléden került sor, ahol Ceglédi VSE vízilabdásai a Szegedi Vízipóló suli csapatát fogadták.

A fehér sapkában játszó Cegléd nagyon szépen és erőteljesen kezdte meg a mérkőzést, aminek köszönhetően 5-2-es végeredménnyel zárták az első negyedet. A szegedi csapat azonban gyorsan magára talált, és a 2-3. negyedet már inkább ők uralták. Az utolsó negyedben szépen feljött a csapat és igyekeztek felzárkózni, azonban több kihagyott helyzetet követően egy gól híján 9-10-re a vendégcsapat győzedelmeskedett.

Cegléd: NAGY Sándor, VARGA Gábor, VARGA Sándor, AHMED ABBAS Tawfik, TÜREI Viktor, LAKY Alex, KONCZ Dávid, ROSTÁS Ádám, ETÉDI Benjámin, KOLLÁR György, BÁLINT Zoltán, KORPÁCSI Tamás X 12, BLUM Dániel, MÁTÉ Bálint

Szeged: BALOGH Ádám, NAGY Milán, KATONA Dániel, PÁLL Bence, SZABÓ Gábor, NÁDASDI Zala, HULMANN Kristóf, ZSIGRI Bence, NÁDASDI Gergő, KARÁCSONYI Vazul, TÓTH Dániel, MAKRA Zsolt, BARNA Tamás, PAPP Viktor

Ceglédi góllövők: Korpácsi Tamás (4), Rostás Ádám (3), Türei Viktor (1), Koncz Dávid (1)

A fiúk legközelebb október 06-án, szombaton mérkőznek meg, amikor is a Honvéd Pesterzsébet Vízilabda Klub Sport Egyesületét fogadják majd.

fotó: Kisfaludi István