A TFSE-MTK magabiztosan verte meg a Ceglédet a női kosárlabda NB I alapszakaszának 18., utolsó fordulójának vasárnapi játéknapján.

VBW CEKK CEGLÉD-TFSE-MTK 65-73 (20-17, 15-17, 14-22, 16-17)

Albertirsa, 114 néző. V: Kovács N., Nepp, Téczely.

CEGLÉD: Rakita 3/3, CZANK 16/6, Szirony 8, SHEMATSI 12/6, BARNAI 12. Csere: Horváth, Farkas 5/3, Kobolák 4, Andi 5, Kovács. Edző: Földi Attila

TFSE: Dúl P. 3, BAA 10/3, SZABÓ 14/12, CARTER 17/6, Czinano 6. Csere: Pusztai 6/3, Király 9/9, Németh 8, Burján. Edző: Hegedűs Péter

Az eredmény alakulása. 5. perc: 8-7. 8. p.: 17-13. 10. p.: 20-17. 14. p.: 24-23. 19. p.: 31-30. 23. p.: 37-38. 28. p.: 45-50. 33. p: 53-56. 37. p: 60-67

MESTERMÉRLEG

Földi Attila: -Az eladott labdák és az ellenfélnek adott második esélyek miatt kaptunk ki, de ma tényleg csapatként játszottunk és mindenki, aki beszállt, hozzá tudott tenni a játékunkhoz. Volt akarás, volt harc, ami ma ennyire volt elég, de ez is egy olyan mérkőzés volt, amire tudunk építeni, és ezt is fogjuk tenni.

Hegedűs Péter: -Nem volt egy szép mérkőzés, nem játszottunk jól. Kicsit csalódott vagyok, hogy ilyen közel a rájátszáshoz, még mindig ennyire pontatlanok vagyunk. Szerdáig össze kell szedni magunkat. Ennél sokkal jobb teljesítményre képes ez a csapat, amit már idén megmutatott, úgyhogy ezen fogunk dolgozni gőzerővel, hogy szerdán bárki is lesz majd az ellenfelünk, egy jobb játékkal rukkoljunk elő.