2024. április 28, vasárnap - Valéria

2024. Február 20. 11:04, kedd | Helyi sport
Forrás: cegled.hu

Magabiztos győri győzelem

A női kosárlabda NB I 13. fordulójában a Győr Cegléden aratott magabiztos győzelmet. A sereghajtó Cegléd továbbra is nyeretlen, mert bár két negyed után még csak két pont volt a hátránya, végül 90-62-re kikapott otthon a Győrtől, amelyben Dombai Réka 22 pontot dobott.

(Fotó: Kisfaludi István) - További fotók lentebb a kapcsolódó galériában találhatók.

VBW CEKK CEGLÉD-SERCO UNI GYŐR 62-90 (22-23, 13-14, 10-29, 17-24)

Albertirsa, 118 néző. V: Csabai-Kaskötő, Rózsavölgyi, Jankovics.

CEGLÉD: Rakita 4, CZANK 13/6, Szirony 5/3, SHEMATSI 10/6, BARNAI 10. Csere: Horváth B. 2, Farkas 5/3, Szerelem-Kobolák 3/3, Carr 5/3, Kovács K. 3, Andi 2. Edző: Lo Elhadji Malick

GYŐR: Slocum 4, DUBEI 13, DOMBAI 22/3, GYÖNGYÖSI 13/6, Goree 6. Csere: Hegedűs 2, Ruff-Nagy 9/3, Török 4, Bach 11, Anigwe 4, Molnárova 2. Edző: Cziczás László

Az eredmény alakulása. 3. perc: 7-9. 7. p.: 20-14. 10. p.: 22-23. 14. p.: 29-25. 18. p.: 31-35. 20. p.: 35-37. 24. p.: 38-50. 30. p: 45-66. 34. p: 51-80. 37. p: 55-84

 MESTERMÉRLEG

Lo Elhadji Malick: -Az első félidő nem volt rossz. A másodikban az ellenfél védekezést váltott, amire nehezen tudtunk megoldást találni. Dolgozunk tovább, hogy a jövőben már erre a helyzetre is meglegyen a megoldásunk.

Cziczás László: - Az elején a saját dolgunkat nehezítettük meg, de szerencsére a második félidőre ritmust tudtunk váltani és nagyon szépen játszottunk, azt az agresszivitást láttam a pályán, amit szeretnék mindenkor. Bízom benne, hogy ez lesz a jövőben is.