2011. Január 31. 08:49, hétfő | Helyi
Forrás: Infó Cegléd

Lőrincz Tamás fantasztikusan kezdte az évet.

Isztambulban rendezték hétvégén a 29. Vehbi Emre kötöttfogású emlékversenyt, ahol a magyar válogatott is képviseltette magát. Természetesen a RESTART CVSE TS INTEGRÁL kiválósága Lőrincz Tamás is ott volt a 66 kg-os súlycsoportban a tiz

Lőrincz fantaszikus, a szakvezetők szerint álombirkózással, albán, iráni, grúz, azeri, majd a döntőben török ellenfelét is legyőzve nyerte meg az igen rangos viadalt. teljesítményének értét növeli, hogy ellenfelei egyetlen akció pontot sem voltak képesek rajta végrehajtani. Bravúr győzelme újabb bizonyíték fantaszikus akaraterejének, céltudatosságának.
Remélhetőleg a folytatás sem marad el a közelgő Magyar Nagydíjon és az április eleji Európa-bajnokságon.
Tizedik helyen végzetek a ceglédi birkózók az országos serdülő szabadfogású csapatbajnokságon (13-15 évesek) . Teljesítményüket értékét növeli, hogy a résztvevő tizenkilenc csapat közül, a ceglédiek vonultatták fel a legfiatalabb csapatot, átlagéletkoruk 13.4 év, ez a siker biztató a jövőévi hasonló korosztályos bajnokság szempontjából.