2013. Szeptember 21. 20:59, szombat | Helyi sport
Forrás: mti

Lőrincz Viktor világbajnoki bronzérmes

Igen, igen, igen...

A kötöttfogású Lőrincz Viktor (84 kg) bronzérmet nyert a Papp László Sportarénában zajló birkózó-világbajnokságon.

A tavalyi Európa-bajnoki harmadik 23 éves Lőrincz a finn Rami Hietaniemivel vívta a helyosztót és jó birkózással 2-0-ra győzött ellene.

A ceglédi sportoló pályafutása első világbajnoki érmét szerezte meg, egyben a magyar csapat negyedik dobogós helyét ezen a vb-n. Kedden Veréb István állhatott fel a dobogó legalsó fokára a szabadfogásúak 84 kilogrammos kategóriájában, míg csütörtökön Sastin Marianna (59 kg) világbajnoki címet szerzett, Barka Emese (55 kg) pedig harmadik lett. Pénteken aztán a kötöttfogású Módos Péter lett bronzérmes az 55 kilogrammosok között. A szombati éremcsatározások során Kiss Balázs is a harmadik helyért szőnyegre a 96 kilogrammos súlycsoportban. - See more at: http://magyarhirlap.hu/lorincz-viktor-vilagbajnoki-bronzermes#sthash.Nba8YjB9.dpuf

2024. Április 16. 12:02, kedd | Helyi sport