Hírek
2020. Augusztus 19. 12:00, szerda |
Helyi önkormányzati
Forrás: cegled.hu
Lakossági tájékoztató
Tisztelt Ügyfeleink!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2020. évi munkaszüneti napok körüli munkarendről szóló 7/2019. (VI.25.) PM rendelet 2. § a) pontja alapján 2020. augusztus 29. (szombat) munkanap, illetve 2020. augusztus 21. (péntek) pihenőnap.
Fentiek értelmében a Pest Megyei Kormányhivatal Ceglédi Járási Hivatalának valamennyi osztályán az ügyfélfogadás az alábbiak szerint alakul:
- 2020. augusztus 21-én (pénteken) nem lesz ügyfélfogadás
- 2020. augusztus 28-án (pénteken) és 2020. augusztus 29-én (szombaton) is pénteki ügyfélfogadási rend szerint lesz ügyfélfogadás.
A települési ügysegédek ügyfélfogadása is a fentiekhez igazodik, az alábbi kivételekkel: Jászkarajenőn és Kőröstetétlenen a 2020. augusztus 28-ai, pénteki ügyfélfogadási rend nem változik,
2020. augusztus 29-én nem lesz ügyfélfogadás. Ezen a napon ügyintézésre a Ceglédi Járási Hivatal Hatósági Osztályán (2700 Cegléd, Kossuth tér 1.) van lehetőség.
A Pest Megyei Kormányhivatal Ceglédi Járási Hivatal Kormányablakaiban (Cegléd, Abony) az ügyfélfogadás az alábbiak szerint alakul:
- 2020. augusztus 21-én (pénteken) nem lesz ügyfélfogadás
- 2020. augusztus 28-án (pénteken) és 2020. augusztus 29-én (szombaton) is pénteki ügyfélfogadási rend szerint várjuk ügyfeleinket.
Megértésüket köszönjük!
Ceglédi Járási Hivatal
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 29. 14:00, szerda | Belföld
Kapitány István: biztonságban van Magyarország energiaellátása a paksi erőmű teljesítménycsökkentése ellenére is
Biztonságban van Magyarország energiaellátása - írta a gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán kedden, azt követően, hogy a Duna alacsony vízállása miatt csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét.
2026. Július 29. 12:00, szerda | Belföld
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában.
2026. Július 29. 11:00, szerda | Életmód
Nagyjából tizenöt szállodahajó várakozik a Duna magyarországi szakaszán a folyó alacsony vízállása miatt
Nagyjából 15 szállodahajó várakozik a Duna magyarországi szakaszán, a teherhajók többsége is áll az alacsony vízállás miatt - közölte a Közlekedési és Beruházási Minisztérium az MTI érdeklődésére kedden.
2026. Július 29. 07:32, szerda | Életmód
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos csütörtöktől keddig
Harmadfokú hőségriasztást rendelt el csütörtökön 0 órától kedd 24 óráig az ország területére az országos tisztifőorvos a HungaroMet Nonprofit Zrt. legfrissebb előrejelzése alapján.
