2024. április 29, hétfő - Péter

2012. Március 27. 11:48, kedd | Helyi sport

Küzdelem a listavezetővel

Szombaton a listavezető Szolnok csapatával mérkőztek meg a ceglédi fiúk.

Nagy izgalom és valódi „vizsgadrukk” előzte meg az NBII keleti csoportjának soron következő szombati rangadóját, hiszen nem mást, mint a listavezető Szolnok csapatát vártuk a hazai pályára. Az izgalom nem volt hiába, hiszen még jól emlékszünk a Tisza parti fiúk csapatunkkal szembeni őszi győzelmére.

Bár sok helyzete volt a csapatnak, ezt a küzdelmet most szintén a Szolnok nyerte, így nem sikerült a törlesztés. A tabella harmadik helyén álló Cegléd elleni győzelemmel a Tisza partiak három pontra növelték előnyüket a tabellán.

CELGÉDI VSE–SZOLNOKI MÁV 1–2 (1–1)

Cegléd, 600 néző. Vezette: Szabó Zs. (Ring, Szvetnyik)

CEGLÉD: Bácskai – Robson, Fekete A., Koncz Zs., Vincze Z. – Kenderes, Nagy L., Sándor I., Farkas I. (Megyesi L., 58.) – Rebrik, Szkuncz (Markó, 68.). Vezetőedző: Ványi Zsolt

SZOLNOK: Tóth Z. – Papp Sz., Antal G. (B. Tóth, 32.), Pintér L., Törtei – Lengyel B., Tisza K., Mile, Mundi R. (Szeleczki, 59.) – Vári B. (Kocsis D., 80.), Szepessy R. Vezetőedző: Romanek János
Gólszerző: Lengyel B. (0–1) a 25., Koncz Zs. (11-esből, 1–1) a 42., Szepessy R. (1–2) a 46. percben

MESTERMÉRLEG

Ványi Zsolt: – A második félidő elején gyermeteg gólt kaptunk, utána csaknem egykapuztunk, de mert a helyzetek kimaradtak, egyenlíteni sem tudtunk.

Romanek János: – Küzdelmes mérkőzésen jól játszó rivális ellen nyertünk, a győzelmet Mézes József barátomnak ajánlom, akinek mielőbbi gyógyulást kívánunk.

Fotó: Kisfaludi István